Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karetní poselství na PROSINEC 2018
vložila 1.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karetní poselství na PROSINEC 2018

Možná se následkem posledních dní cítíte poněkud prázdní a vyčerpaní. Nebojte, už se blíží konec vysilujícího období. Připravte se na něco krásného. Budete to nová láska, práce nebo přítel? I období depresí mělo svůj důvod. Jaký? Teď si budete moci plnými doušky vychutnat vše, co život nabízí, a dostat se do dokonalé harmonie. Neodmítejte ani tělesný kontakt, dovolte si prožívat a užívat si. I sexuální energie je jednou ze základních, a proto vám dodá spoustu životní síly. Zdravá sexualita uvolní emoční bloky a přinese prospěch i vašemu tělu.

Opakují se vám stále ty samé situace dokola? Řešení najdete v minulosti. Zamyslete se a uvědomte si moment, kdy se vracíte zpět do začarovaného kruhu. Udělejte něco jinak, překonejte svůj strach z nepoznaného. Rozhodně se vám to vyplatí.

„Když uděláte totéž, co předtím, dostanete totéž jako předtím!“

Předpokládám, že se nechcete již dále vyčerpávat. Pokud vás již opakující chyby dostaly a jste nemocní, dál se nebraňte. Dejte si pauzua vyležte se (i chřipka je jen ukazatel, tak se podívejte na to, co jste přeháněli, a kam jste zbytečně investovali zbytky svých sil). Choďte dříve spát a neberte si osobně kritiku lidí, kteří mají na vás nesmyslně vysoké nároky. Šetřete se a vyvarujte se všech hádek a sporů. I jedno přísloví říká: „Moudřejší ustoupí“. Neberte to tak, že jste se vzdali, jen nabíráte novou energii a pak to v plné síle zúročíte.

Změna, i v lásce,  přijde s důvěrou

Vím, že jste si prožili dost zklamání a tak je těžké znovu důvěřovat. Vypěstujte si znovu vzácnou květinku se jménem důvěra. Máte důvod věřit sobě i druhým. Otevřete své srdce, i ono se znovu zalije sluncem, prozáří vaše dny a naplní je štěstím. Vše, co se událo, berte jako lekci. Co vám přinesla? Možná hodnotné poučení, možná zjištění, že setrváte ve společnosti špatných lidí nebo stojíte bez pohnutí na místě či v situacích, kde už nemáte dávno být. Každá překážka se jednou zbortí a vše se dá do pohybu tím správným směrem. A ten čas právě nastal! Připravte se na změnu.

Konec roku bude ve znamení lásky a citů. I ti, kteří si myslí, že budou sami, se mohou uklidnit. Touha po romantice a blízkosti k sobě přitáhne i ty nejvzdálenější duše. Radujte se každý den, oceňujte sebe i druhé. Zaměřte svou pozornost k jemným náznakům lásky. Hlavně se nenechte rozhazovat druhými (ani svými vlastními negativními myšlenkami), váš plamen rozhodně nevyhasl. Tak rozfoukejte svou vlastní jiskřičku do pořádného a široko daleko viditelného plamene. Zazáříte, pokud si to dovolíte.

 

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také