Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karetní poselství na LEDEN 2019
vložila 30.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karetní poselství na LEDEN 2019

Myšlenky z konce předcházejícího měsíce se vracejí jako bumerang. Doufám, že jste vysílali jen pozitivní vzkazy. Vaše představivost a mysl mají obrovskou moc. Svůj osud si vytváříte jen vy sami, tak si zhmotněte jen to, co si opravdu přejete. Stačí popustit kohoutek vaší vášni a nadšení. Svou touhou můžete vše podpořit. Popožeňte sami sebe zdravě dopředu. Obklopte se lidmi a prostředím, které vaše touhy podporují a směřují stejnou cestou jako vy. Úspěch je blízko, pokud si ho dovolíte.

Nedostatek sebelásky se krutě projeví ve vztazích

Zamyslete se i nad tím, jak vnímáte sami sebe. Není třeba se neustále kritizovat a ponižovat ve vlastních očích. Vždyť jste vždy jednali podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Soustřeďte se na sebeúctu a lásku k sobě samotným. Objevte sebelásku a vypusťte ji do světa, vrátí se vám mnohonásobně. Buďte sebejistí a zdravě sebevědomí. Pokud to tak nemáte, můžete očekávat problémy ve vztazích (partnerských). Ti z vás, kteří jste ve vztahu, očekávejte nepříjemnosti v oblasti komunikace. Jste sami a nemáte se rádi? Pak můžete čekat odmítnutí (a to v lepším případě) nebo budete dál sami.

Nenechte se pohltit okolím, nepodléhejte tlaku. Všechny informace, které potřebujete, najdete ve svém nitru. Využijte zkušeností, které již máte, malinko si od všeho poodstupte a nakoukněte na celou záležitost z nadhledu. Nevíte si se svou situací i nadále rady? Požádejte o pomoc. Není na tom nic špatného a vše se rychleji vyřeší. Když uděláte totéž, co předtím, dostanete totéž, co předtím. Tak se poučte z minulosti a neopakujte dokola stále tu samou chybu.

Plánování, řád a systém je nutností, nejen na začátku roku!

Ve druhé části měsíce se opět zklidněte a nesnažte se za každou cenu stihnout vše dohnat. Okolnosti vás budou nutit k tomu, dělat vše rychle a mnoho věcí naráz. Vyberte si jen to podstatné a vše si rozplánujte. Neuděláte-li to, nepodaří se vám téměř nic. Dojde také k velké proměně vašeho vnímání života celkově a přehodnocení priorit. Udělejte si čas na to, co vás baví, ideálně aktivní pohyb. Aktivita jiného druhu vám znovu vlije elán do žil a ukáže se vám i jiný úhel pohledu, kterého jste si před tím nemohli ani všimnout. Buďte vděční za to, co již máte a šetřete svou těžce nastřádanou energii.

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také