Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Pro všechny maminky na a po mateřské!
vložila 18.8.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pro všechny maminky na a po mateřské!

Firmy Vás potřebují! A pokud chcete znát aspoň pár důvodů, proč, mrkněte na video. Tam jsme několik vybraných popsali. Video najdete na našem kanálu, konkrétně tady: https://goo.gl/KTcciy

V personalistice se pohybujeme dlouho a třetím rokem se specializujeme na práci s asistentkami. I to jsou místa, kam se vy, maminky, skvěle hodíte. Mnohdy Vás ale trápí nízké sebevědomí, nedostatek babiček na hlídání, nekončící kolotoč s domácími pracemi... Všechno je řešitelné a jak se dozvíte ve videu, někdy ještě snadněji, než to na první pohled vypadá.

Pokud Vás bude zajímat nějaké další téma, které bychom mohli zpracovat například jako video nebo blogový článek, určitě nám dejte pod videem vědět. Co nejdřív na to zareagujeme a budeme se tématu věnovat. 

Užijte si celý videozáznam a dejte nám zpětnou vazbu, jak se Vám líbilo. A samozřejmě mrkněte na web www.nejasistentka.cz, kde můžete taky nastudovat spoustu užitečných informací.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také