Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Franšízingová spolupráce
vložila 9.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Franšízingová spolupráce

Hledám pro FRANŠÍZINGOVOU SPOLUPRÁCI ženy podnikatelky z celé republiky, které umí dobře fotit, jsou kreativní a zajímá je animovaný film, nebo animace

 

STAŇTE SE NAŠIM FRANCHISANTEM

 

Chcete rozšířit animační tým do povědomí lidí ve vašem regionu?

Chcete spojit své obchodní vazby v regionu s podnikáním?

Přemýšlíte, v jaké oblasti se realizovat?

Staňte se partnerem naší animační Filmové laboratoře!

 

Zaujala vás animace a výroba krátkého filmu,  jako podnikatelská příležitost?

V letošním roce otvíráme animační dílny ve školách v České republice a vy můžete být u toho. 

Pokud jste člověk, který je podnikavý a má chuť pozitivně ovlivňovat děti krásnou animační dílnou, tak jste náš člověk, kterého hledáme.

TREND

Franšízový koncept Filmová laboratoř je víc než moderní, interaktivní, animační, projekt pro děti cca 5 - 13 let.

Díky tomu se vaše Filmová laboratoř může stát volbou číslo jedna pro většinu dětí na školách, ve vašem okolí. Nabídnete prostě více než ostatní. Konkurenci více méně nemáte, jsme prvním na trhu s takovýmto projektem pro školy.

NÁVRATNOST

Při návrhu Filmové laboratoře jsem dbala na dobrou míru návratnosti investice. Dle našich zkušeností i modelů je obvyklá návratnost počáteční investice okolo jednoho roku. Spíše méně.

MARKETINGOVÁ PODPORA

Vaše podnikání potřebuje to pravé zrychlení, když chcete zažívat nadstandardní výsledky. Docílíme jich společnými silami díky individuálně připravené marketingové kampani v místě. Nebo celorepublikově v médiích.

DESIGN A TECHNOLOGIE

Každý kousek vaší Filmové laboratoř je připravený s láskou a smyslem pro design a funkčnost. To vše jsem doplnila o fantastické nápady.

PASIVNÍ PŘÍJMY

Franšíza Filmová laboratoř umožňuje tvořit pasivní příjmy díky jedinečným systémům odměn za servis a péči a přivedené nové klienty.

Konkrétní postupy a čísla musíme z důvodů konkurenční výhody nechat skryté a to až do pokročilejší fáze výběrového řízení. Přijďte se zeptat osobně. 

 Email: streamkids@seznam.cz 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také