Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak má vypadat fotka do životopisu? A musí tam být?
vložila 9.8.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak má vypadat fotka do životopisu? A musí tam být?

V dnešní době má spousta lidí pocit, že fotka v životopise být prostě musí. Jak s tím tedy naložit? Tady jsme pro Vás vytvořili názorné ukázky a shrnuli do několika pravidel, jak má fotka na CV vypadat.  http://greenberglife.com/jakou-fotku-do-zivotopisu-cv/

Známe recruitery, headhuntery a personalisty, kteří neskrytě přiznají, že životopis bez fotky rovnou hodí do koše. My osobně s takovým přístupem zásadně nesouhlasíme. Přibližně polovina populace jsou introverti, kteří nemají rádi pozornost objektivu a kamery. Pro některé typy lidí je dokonce fyzicky nesmírně náročné, aby si dobrou fotku nechali udělat. Proto bereme, že fotka je doplňující informace. Něco navíc. Na druhou stranu, když už v životopisu je, podíváme se na ni a hodnotíme, co nám neverbálně chce kandidát sdělit. Jak moc je sebevědomý, zoufalý, přirozený a mnoho dalších znaků.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také