Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Udržujte si svá prsa zdravá
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Udržujte si svá prsa zdravá

UDRŽUJTE SI SVÁ PRSA KRÁSNÁ A ZDRAVÁ

Každá z nás by se o své poprsí měla starat preventivně. Obzvlášť důležitá je pravidelná péče u žen, které alespoň jednou v životě rodily a kojily. V tomto období docházelo k tvorbě mléka a je třeba po ukončení laktace mléčné žlázy pročistit. I když jste to neudělala ihned...
‼️‼️ NIKDY NENÍ POZDĚ NA ŘÁDNOU PÉČI ‼️‼️
Ať jste slečnou, ženou co právě dokojila, nebo babičkou, očista je důležitá v každém věku. Doporučuji každé ženě projít očistou minimálně 2x do roka. Kromě péče se postaráte i o prevenci vzniku nádorového onemocnění v prsou. Co taková péče obnáší?

Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy

Receptura bylinné směsi vychází z tradiční čínské medicíny. Má protinádorový a protizánětlivý účinek, posiluje imunitu a zdraví ženy, uklidňuje a má blahodárný vliv na nervovou soustavu.
Kotraindikace:
❌ kojící a těhotné ženy
❌ ledvinová nedostatečnost (lékořice)
❌ pravidelně vysoký tlak (u nepravidelného se naopak dá OPATRNĚ pít - harmonizuje kolísavý krevní tlak)
❌ přecitlivělost na jednotlivé složky bylin

Masážní olej "Tajemství blahodárných vrcholů"

Masážní olej obsahuje unikátní komplex přírodních extraktů a olejů, má příznivé účinky na mléčné žlázy, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních, aktivní látky pomáhají předcházet onemocněním prsou, zpevňuje pokožku prsou, dodává jí pružnost, 100% přírodní složení, bez parfemace a konzervantů.

Jak produkty použít a kde je sehnat? www.yona.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také