Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Transdermální terapie
vložila 6.9.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Transdermální terapie

Fytogely a fytonáplasti od společnosti tianDe pracují na principu tzv transdermální terapie. Existuje mnoho způsobů léčby bolestí a léků. Ovšem medikamentózní léčba není zcela bezpečná a způsobuje problémy jiných orgánů, jako například trávicího traktu, jater, ledvin a srdce. Lokální terapie a fyzioterapie poskytuje zase dočasnou úlevu od bolesti a mnohdy ani to ne. To je důvod, proč se v posledních letech stále více hovoří o transdermální terapii.

Transdermální terapie je v současné době jeden z nejlepších způsobů jak rychle, cíleně a efektivně řešit problém. Je tím nejšetrnějším způsobem jak podat potřebnou látku do těla, protože nezatěžuje ani trávicí trakt, ani játra, ledviny, prostě žádné orgány.

Transdermální terapie tedy spočívá v doplnění chybějících látek do organismu přes kůži, umožňuje tak téměř 100% vstřebání přípravku a navíc v místě, kde je ho třeba. Účinek té úlevy od bolesti je tedy mnohem rychlejší, než když si vezmete tabletku.  Ono je to i logické, protože vás třeba bolí hlava, ted si vezmete tabletku a pošlete jí úplně opačným směrem, než kde vás to bolí, a než se ta tabletka zpracuje skrz váš trávicí systém, který bývá často zanešený, tak to nějakou dobu trvá, než nastoupí účinek úlevy. Takže když si nanesete náplast a necháte jí pár minut působit, ucítíte úlevu.

Podívejte se na podrobné video:
https://www.youtube.com/watch?v=dbes7NGTRRg

Více informací na www.yona.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také