Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Seznamte se s Goodin! Veganskou kosmetikou, která pečuje o pleť i planetu
vložila 9.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Seznamte se s Goodin! Veganskou kosmetikou, která pečuje o pleť i planetu

Nová řada péče o pleť Goodin je čerstvý nováček na českém trhu i svěží vítr pro vaši kosmetickou výbavu. Budete ji milovat nejen pro skvělou péči o pleť. Je totiž veganská a plná pleti prospěšných antioxidantů. Goodin gang se ale směle pouští i do boje s uhlíkovou stopou. Seznamte se značkou Goodin, jejíž filozofie sahá daleko za hranice vaší koupelny. 

Pečujte o pleť i o planetu

Poselstvím izraelské značky Goodin je nejen péče o pleť. Nejde jí totiž jen o to, co je uvnitř. Kromě 100% veganského složení v sobě tyhle zodpovědné Goodin lahvičky skrývají také péči o planetu (obaly jsou vyrobené z recyklovatelného plastu a “zodpovědných” papírových krabic), lásku ke zvířatům (netestováno na zvířatech) a korektní přístup k lesům (za každý zakoupený produkt je přispíváno na zalesnění). A takové kosmetické parťáky své kosmetické skříňce prostě chcete mít. 

 

Magické antioxidanty

Antioxidanty vládnou zdravému životnímu stylu a péče o pleť není výjimkou. Mají za následek zpevnění, uklidnění a omlazení pleti, hydrataci i boj proti vráskám. Goodin receptura je založena na rostlinách se silnými antioxidačními účinky. Je libo opuncii, acai, granátové jablko, zelený čaj nebo spirulinu? Těmito a mnoha dalšími přírodními přísadami jsou všechny produkty pěkně nabité - minimálně z 95 % - a to je skvělá zpráva.

 

Ne, žádné přísady

Značka Goodin věří v čistou krásu a svoji filozofii STOP chemickým ingrediencím dává směle na odiv. V kosmetických produktech, které proto nikdy nenajdete SLS (Sodium Laureth-5 Sulfate), ropné látky, umělé vůně, BHT, silikony ani syntetická barviva.

 

100% veganské produkty Goodin seženete exkluzivně v prodejnách Marionnaud nebo na www.marionnaud.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také