Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PRVNÍ VIRTUÁLNÍ MODELKA NA SVĚTĚ PŘEDSTAVUJE ODVÁŽNOU BUDOUCNOST ZNAČKY LEXUS
vložila 31.5.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PRVNÍ VIRTUÁLNÍ MODELKA NA SVĚTĚ PŘEDSTAVUJE ODVÁŽNOU BUDOUCNOST ZNAČKY LEXUS

Automobilka Lexus představila své odvážné plány do budoucna, které ztělesňuje futuristický model LF-Z Electrified. Součástí projektu jsou i velmi výjimečné interiéry, které pro tento výjimečný vůz navrhli světoví umělci. Zdá se tedy naprosto přirozené, že jeden z těchto virtuálních interiérů prezentuje první virtuální modelka světa Shudu, známá ze spolupráce se značkami Ferragamo či Christian Louboutin. 

Minulý měsíc Lexus uvedl sérii virtuálních interiérůve spolupráci se třemi významnými  návrháři s cílem ukázat nové představy o interiéru koncepčního vozidla LF-Z Electrified,  ukazujícího budoucnost celé značky. Nyní jde Lexus v rámci této série ještě o krok dál - interiér digitálního umělce Ondreje Zunky totiž prezentuje první virtuální modelka na světě  Shudu. 

Digitální umělec Ondrej Zunka usoudil, že s ohledem na svůj hyper-futuristický návrh  interiéru zmíněného vozu bude virtuální modelka ideálním řešením na pomezí skutečnosti a  digitálního umění. Zunkův návrh je plný mechanismů kosmického věku, sci-fi materiálů a  odkazů na umělou inteligenci, avšak s kořeny v lidských zkušenostech. Modelka Shudu,  elegantně si hovící v sedadle řidiče Zunkova nově pojatého koncepčního modelu LF-Z  Electrified Concept, dodává virtuálnímu návrhu přívětivost a lidský dotek.  

Shudu coby průkopnice odvětví virtuální módy se projektu spolupráce v reálném světě  neúčastní poprvé. Vystupovala již v reklamních kampaních pro značky Salvatore Ferragamo a  Christian Louboutin, objevila se ale i v módních editorialech magazínů Vogue Australia,  Glamour Brasil a Harper s Bazaar Arabia.  

Jde již o druhou spolupráci Shudu se značkou Lexus v návaznosti na loňský projekt ‚Freedom  to Move‘ (Svoboda pohybu), v němž prezentovala roušky od nigerijské architektky Tosin  Oshinowové a britské designérky Chrissy Amuahové. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také