Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Příroda ve vašich rukou s novou lahví waterdrop®
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Příroda ve vašich rukou s novou lahví waterdrop®

Oblečte do květin ten nejcennější nápoj na světě, čistou vodu a nechte se okouzlit jedinečným designem nové limitovaná skleněné lahve waterdrop®. O její vzhled se postarala polská návrhářka Anna Rudak a je inspirována lučním kvítím.

Nová skleněná lahev vznikla ve spolupráci s designérkou Annou Rudak, která pochází z Gdaňsku. V její práci se často objevují motivy z přírody, jako jsou listy nebo květy. To se odráží i na designu lahve waterdrop®, který senese v duchu Drink More Water, drop in FLOWERS. Design ztvárňuje křehkost, jemnost a luční kvítí. V šedivých podzimních dnech vám lahev připomene slunné letní dny na rozkvetlé louce. Užijte si s ní každý doušek vody a osvěžte si její chuť mikrodrinky waterdrop®, které v malé kostce ukrývají to nejcennější z přírody. K lahvi navíc získáte 2 termoobaly zajišťující dokonalou teplotu vašeho nápoje. Podle nálady si můžete vybrat, zda budete chtít obal raději světlý nebo tmavý. Vlastní lahví i mikrodrinky pomůžete snížit množství plastů a přispějete ke zlepšení životního prostředí. Díky produktům waterdrop® už bylo ušetřeno až 30 milionů plastových lahví.

V nabídce all star set získáte kromě lahve, 4x12 ks mikrodrinků a plátěné tašky jako dárek svíčku Yankee candle. Nádherná a krémová vůně soft blanket vám připomene čerstvě povlečené nadýchané peřiny. Čistá vůně citrusů, luxusní kašmírové vanilky, pudrové růže a hřejivé ambry vám může dělat společnost v chladných večerech.

Proč vyzkoušet waterdrop®?

Ušetříte spoustu kalorií

Pokud pravidelně konzumujete slazené nápoje, dostanete do sebe tisíce zbytečných kalorií. Nové studie ukazují, že jedním z nejúčinnějších kroků ke snížení váhy je omezení slazených nápojů. Jeden litr běžně prodejných syceným limonád může obsahovat až 27 kostek cukru! Pití čisté vody namísto slazených nápojů znamená výrazné snížení kalorického příjmu. Zhruba o tolik kalorií, kolik byste spálili denním během 8 kilometrů. Mikrodrink Waterdrop je zcela bez cukru a představuje ideální řešení pro ty, kterým neochucená voda nechutná. Získáte zdravý nápoj s vitamíny a minerály.  

Snížíte množství plastového odpadu

V základním balení kapslí waterdrop® je daleko méně plastového odpadu než u rozpustných vitamínových tablet z lékárny. V porovnání s plastovými láhvemi, je v balení 12 kapslí waterdrop® množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové láhve. Všechny, kterým není lhostejný původ surovin, potěší, že rostliny obsažené v kapslích se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Pro snížení ekologických dopadů se při rozvozu k zákazníkům využívají služby dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Kompletaci papírových zajišťují zaměstnanci v chráněné dílně v Brně.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také