Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Mikrotea představuje revoluci v pití čaje. Připravit ho zvládnete kdekoliv.
vložila 27.11.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Mikrotea představuje revoluci v pití čaje. Připravit ho zvládnete kdekoliv.

S mikrotea waterdrop® objevíte nový způsob pití horkých nápojů. Nejlepší výtažky z ovoce a rostlin v jedné kostce, kterou stačí vhodit do horké vody. A váš čajový dýchánek může začít kdykoliv a kdekoliv. 

Udělej si horký čaj alias mikrotea. Stejně jako ostatní mikrodrinky do studené vody, je i mikrotea do horké vody připraven z nejlepších ovocných a rostlinných výtažků a především bez cukru. Díky své malé velikosti je ideální na cesty, protože ho můžete mít stále po ruce. Vyhnete se čajovým sáčkům louhujícím se věčnost ve vašem nápoji, protože je nemáte kam vyhodit nebo jste na ně zapomněli. K přípravě vám navíc stačí voda s teplotou již od 60 stupňů a není potřeba žádné třepání ani míchání. Zpříjemněte si podzim se šálkem horkého nápoje, který připravíte během pár sekund. Stačí vhodit kostku a je to.

Vyberte si mezi dávkou ovoce, povzbuzením nebo kořením života. 

Příchuť ORIENTAL SPICE obsahující orientální koření jako je zázvor, kurkuma a chilli vás dokonale zahřeje i v nejsychravějších dnech.

Kombinace bílého čaje, borůvky a lipového květu v příchuti WHITE BLOSSOM vás vnese do chutě extravagance. Cítit se vznešeněji nebylo nikdy snazší. Ideální pro milovníky bylinkových čajů. Lipový květ od pradávna patří k bylinkám zahánějícím nachlazení a v podzimních dnech ho určitě oceníte.

Už nikdy nebudete chtít pít klasický ovocný čaj! Objevte s novým Mikrotea FRUIT FUSION explozi chutí z ibišku, borůvky a šípku. Šípek je přímo nabitý vitamínem C a podpoří vaši imunitu.  

K nové kolekci patří také řada stylových doplňků, které váš čajový dýchánek zpříjemní. S novou konvičkou z vysoce kvalitního porcelánu a ladícími hrníčky s dvojitou stěnou, povýšíte váš další dýchánek na královskou úroveň. Dokonalou teplotu vašeho nápoje zajistí dvouplášťová nerezová láhev o objemu 500 ml, která udrží nápoj teplý až 6 hodin. Těsnící víčko se postará, aby neunikla ani kapka nazmar. Láhve s funkcí termosky jsou k dostání v 6 atraktivních provedeních, takže si vybere opravdu každý!  

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také