Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak se stravovat rychle a zdravě
vložila 1.5.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak se stravovat rychle a zdravě

Nepřehlédnutelným trendem posledních let je tzv. rychlostravování, které reaguje na dnešní uspěchanou dobu. Počty fastfoodových občerstvení rostou jak houby po dešti a jsou čím dál více vyhledávaná. Jejich oblíbenost má jednoduché důvody: lákavě vyhlížející menu na perfektně nafocených reklamních materiálech, široká nabídka “skvělých jídel”, které dostanete do ruky za pár minut, nebo vám s nimi sympatický kurýr zazvoní přímo u dveří. Má to ale velký háček, tyto pokrmy mají často vysoký obsah soli, jsou tučné, kalorické, postrádají potřebné živiny, a lehce se po nich přibírá na váze.

"Jídla z fastfoodů mají většinou příliš vysokou energetickou hodnotu, kterou tělu dodávají prostřednictvím poměrně velkého množství obsažených tuků a sacharidů,“ potvrzuje Monika Rychlovská Tělupilová, výživová poradkyně Slim Pasta.

Stravovat rychle se dá i zdravě

Slim Pasta je odborníkem na konjakové přílohy, které jsou v České republice hitem posledních měsíců. Díky absenci sacharidů, lepku a laktózy jsou vhodné pro redukční diety, aktivní sportovce i jedince, kteří si nemohou běžné přílohy dopřát kvůli výživovým omezením. Nyní Slim Pasta přichází s novou řadou hotových jídel, která si určitě zamilujete. 

Tuto skvělou alternativu nezdravých fastfoodových jídel oceníte, pokud si hlídáte váhu, nemáte na vaření čas a zároveň neholdujete chemicky upraveným tučným pokrmům. Příprava hotových jídel Slim Pasta je totiž velmi rychlá a jednoduchá. Stačí jen vyjmout jídlo z obalu, ohřát po dobu 90 vteřin a můžete servírovat. Jejich kalorická hodnota se navíc pohybuje pouze od 42 kalorií do 83 kalorií na 100 g. „Hotová jídla od Slim Pasty tělu dodají přiměřené množství energie s minimem tuků i sacharidů, takže jednoduše a chutně odlehčí váš jídelníček. Můžete je bez obav zařadit do svého stravovacího plánu,“ dodává Monika Rychlovská Tělupilová. Slim Pasta hotová jídla obsahují BIO konjakové přílohy a lahodné omáčky s nízkým obsahem tuků, cukrů a soli. Jsou bezlepková, vhodná pro vegetariány i vegany a nenajdete v nich žádná umělá barviva, umělá aromata ani konzervanty. 

5 jídel, 4 světové kuchyně

Novinku od Slim Pasty uvítají i gurmáni s vytříbenými chutěmi. Zaručeně je uspokojí originalita receptur a výběr kvalitních ingrediencí, které dávají označení “hotové jídlo” zcela jiný rozměr. V nabídce naleznete italské Arrabbiata se špagetami v pikantní tomatové omáčce, špagety Mediterranea na středomořský styl, oblíbené thajské Pad Thai, zeleninové Pannang Curry s nudlemi či indické Tarka Dal se žlutou čočkou a rýží. 

Více na www.slimpasta.cz

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také