Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak na pitný režim v teplých letních dnech
vložila 30.5.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak na pitný režim v teplých letních dnech

Lidské tělo tvoří zhruba 60 % vody a bez ní bychom nepřežili. V teplých letních dnech, kdy se více potíme a vodu z těla ztrácíme, je důležité myslet na správný pitný režim. Nedostatek tekutin se projevuje únavou, vyčerpáním, ale také bolestmi hlavy, případně jejím motáním.

 

Při teplotách nad 30 stupňů byste měli zvýšit příjem tekutin o půl litru. Nečekejte na pocit žízně, to už bývá pozdě a tělo je dehydrované. Pít byste měli pravidelně během dne a ideální pro doplnění tekutin je voda. Pokud vám samotná voda nechutná, nebo si ji chcete obohatit o vitamíny a antioxidanty, sáhněte po mikrodrinku waterdrop®.  V malé kostce jsou zabalené ty nejlepší ingredience z celého světa: acai z Brazílie, asijský ženšen, moringa z Indie nebo africký baobab. Mikrodrinky jsou vytvořeny granulací těch nejjemnějších rostlinných a ovocných výtažků, jemně slisovaných a ekologicky šetrně zabalených. Použité nejsou žádné umělé konzervační látky pro zvýšení trvanlivosti a jsou zcela bez cukru. Vychutnat si je tak můžou diabetici, těhotné ženy, ale i děti. Vitamíny a antioxidanty v mikrodrinku jsou příjemným benefitem. "Trik" waterdrop® je, že ovoce a rostlinné výtažky se rozpouštějí teprve při kontaktu s vodou. Jedině takto nejsou cenné suroviny zbytečně dlouho v kontaktu s vodou a vystaveny slunečnímu záření, které způsobuje pouze to, že většina nápojů neobsahuje vůbec žádné vitamíny. Zárukou k bezpečí potravin a absolutní čerstvosti - bez umělých konzervačních látek - je balení každé kapsle jednotlivě. A je tak malá, že ji můžete vzít všude s sebou.

K přípravě stačí čistá voda, která u nás teče z každého kohoutku. Rozpuštěním ve vodě vznikne 400 až 600 ml nápoje a vybrat si můžete hned z několika příchutí dropů. S dodržování pravidelného pitného režimu, a zároveň snížením plastové zátěže, pomáhají také opakovatelně použitelné lahve waterdrop®. Dvouplášťová nerezová lahev, která funguje jako termoska, udrží nápoj dokonale vychlazený až 24 hodin, horký až 12 hodin. V případě lahví z borosilikátového skla se o správnou teplotu postará neoprenový obal. Osvěžující chlazený nápoj můžete mít kdykoliv po ruce a to i v teplých dnech. Vychutnejte si ho například z  lahve SKY s designem letní oblohy, kterou doplňuje stejnojmenná příchuť mikrodrinku plná ovocné chuti ananasových jahod a neodolatelné marakuji v obklopení středomořské opuncie. Se SKY je jednoduché se navzdory gravitaci dotknout nebe a vznášet se nad oblaky.   

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také