O ženách, které dělají to, co milují
Jak na kvalitnější vztahy?
vložila 5.11.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak na kvalitnější vztahy?

Milá účastnice, milý účastníku hry zvané život,

přichází k Tobě jedinečná příležitost, jak s tím světem v nás i kolem nás začít něco udělat, abychom mohli žít kvalitnějším životním stylem podle vlastních představ, co nejblíž radosti.

Je to nová a jedinečná hra na podporu vztahů k sobě, doma i na pracovišti, hra na poděkování – Děkovací kartičky pro 1 až (nekonečno) hráčů. Spočívá v tom, že každý den poděkuješ sobě nebo někomu dalšímu. Cílem hry je věnovat pozornost víc tomu, co se nám daří, na co často zapomínáme nebo co považujeme za samozřejmost, ale ve skutečnosti je to velice důležité. Hra je vhodná jako dárek pro dospělé i děti přibližně od 3 let (Děkovací kartičky sada pro děti).

Sada obsahuje 29 kartiček s inspirací, za co můžeš sobě nebo někomu dalšímu poděkovat, k tomu 2 volné kartičky pro využití vlastní fantazie. Celé balení je schválně jednoduché, ať si ho můžeš jakkoli dozdobit a osobitě se o ně podělit s kýmkoli, na kom Ti záleží. Jednotlivé kartičky se dají použít jako záložky, nebo se na ně dá něco poznamenat, třeba někomu předat kontakt. Dají se někomu někam schovat jako překvapení nebo vyvěsit na viditelné místo. Představivosti se meze nekladou.

Hra vznikla za účelem zkvalitnění vztahů k sobě i druhým, pro rozšíření lidskosti, náklonnosti a jak se říká, pohlazení na duši. Pro pozvednutí lidských bytostí na vyšší úroveň emocí v těžkých časech, kterými procházíme. Balení sady je schválně „jednoduché“, protože toho, co se na nás všude valí, je až dost. Každý z nás má svůj příběh, každý z nás má své zkušenosti. Nastává čas, kdy je třeba si dopřát trochu pozornosti a času skutečně jen pro sebe a otevřít se tvoření vlastní verzi světa, ve kterém nám bude radostí žít.  

Děkovací kartičky

Hra pro neomezený počet hráčů. Každý den si vyberete jednu kartičku a necháte se inspirovat, za co poděkovat sobě nebo druhým. Můžete tak dopřávat pozitivní emoce sobě i dalším. A tak zažívat víc radosti nebo potěšení ze života i práce.

Každou kartičku si můžete vyzdobit podle vlastních představ a zapojit tak svou kreativitu.

pro:  ∞ (nekonečno) hráčů

od: 3 do ∞ (nekonečnalet

čas: 2  20 min denně

účel:získat pozitivní emoce

Variace: tykání, vykání, rodina, práce, žena, muž, malé dítě, náctiletí atd.

Vděk je jednou z nejdůležitějších přísad úspěchu a štěstí.

Dveře k nim se otevírají „zevnitř“ – chceš je k sobě začít pořádně pouštět už teď?

Zajisti si prosím sadu pro každého, na kom Ti záleží.

Se srdečným pozdravem,

Zuzka Marešová

tel. +420 734 573 354 

e-mail: cestakprosperite@gmail.com

web: www.zuzka-maresova.cz

Facebook: dekovacikarticky

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také