Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Hledáte časopis, který zaručeně zabaví kluky i holky ?
vložila 2.11.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Hledáte časopis, který zaručeně zabaví kluky i holky ?

TLAPKOVÁ PATROLA

Dopřejte svým dětem prožít den plný dobrodružství se svými oblíbenými akčními hrdiny .

4letá dcera Amálka se svým nejlepším kamarádem Kryštofem (5 let).

Maminky, určitě to dobře znáte. Moje dcera má od narození nejlepšího kamaráda kluka. Problém nastává vždy, když se snažím najít hračku, pohádku nebo časopis, který zabaví jak kluky, tak holky. A nejlépe natolik, aby si při hraní vystačili co nejdéle sami. A my maminky měly konečně prostor vypít si v klidu kafe, teplé 

10. dil časopisu – Tlapková patrola už se žene.

Kdo z dnešních dětí by neznal kanadský animovaný seriál Tlapková patrola? V každém díle mohou Vaše děti zažít okamžiky plné dobrodružství s chlapcem jménem Ryder a partou psích kamarádů. Každé štěně ovládá zvláštní dovednosti založené na profesích záchranné služby, jako je hasič, policista či letecký pilot. Věřte, že to je jeden z hlavních důvodů, proč je tato pohádka mezi dětmi takto oblíbená. Každé dítě se totiž najde v některé z postav a s úžasem ostatním dětem předvádí své schopnosti. Všichni pejsci bydlí v domcích, které se mohou pro použití v misích měnit v přizpůsobená vozidla. K výbavě štěňat patří také batohy, které obsahují nástroje vztahující se k práci štěňat.

 

10. vydání časopisu nevydrželo zabalené ani 5 minut.

Když se Amálky kamarád Kryštof dozvěděl, že máme pro něj časopis Tlapková patrola s dárečky, neuplynuly ani 2 minuty a už zvonil u dveří.

Brzy jsem zjistila, že nutně potřebujeme časopisy dva. Ani jeden se nechtěl smířit s tím, že by některý neměl svůj vlastní fotorámeček a vývěsku na dveře nebo přišel o sadu obrázkových kartiček. Tyto kartičky lze totiž použít pro dvě hry najednou, a to hru chňap a pexeso.

Plakát Kdo vyhraje závod . Amálky závodní vůz skončil růžový, Kryštofův překvapivě modrý.

Kromě omalovánek, testu paměti, porovnávacích obrázků najdi 5 rozdílů a spojovaček děti zaujaly pohádky : Tlapky zachraňují náměsíčnou starostku a Tlapky a vlkotlapka.

Pokud tedy každý měsíc přemýšlíte o časopisu, který zaručeně zabaví vaše děti, doporučuji objednat předplatné. Nejen že ušetříte čas a peníze, ale především máte jistotu, že nezmeškáte ani jedno číslo.

 

 
Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také