Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Formální účesy na obchodní schůzky
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Formální účesy na obchodní schůzky

Čeká vás důležité obchodní jednání? Bude se vám hodit inspirace na elegantní a zároveň decentní účesy.

Francouzský twist

Francouzský twist je typem jednoduchého, ale efektně vyhlížejícího účesu, který si můžete vzít klidně i na obchodní schůzku. Hodí se pro delší i kratší vlasy, nejlépe se tvoří z těch, které nejsou úplně čerstvě umyté. Jak na něj?

Sčešte si vlasy na jednu stranu podle toho, na kterou chcete drdol mít. Upevněte je pinetkami. Vlasy přelakujte, abyste dosáhla maximálního uhlazení účesu. Uchopte je a rozčešte směrem na opačnou stranu. Následně je ve směru nahoru zatočte a volné konečky pečlivě zastrkejte pod takto zatočené vlasy. Účes zafixujte pinetkami, pokud možno tak, aby nebyly vidět. Jemným hřebenem ještě vlasy srovnejte tak, aby byl účes hladký a přelakujte. 

Drdol typu donut 

Uhlazený drdol typu donut je klasickou volbou na společenské události. Díky své eleganci se však hodí i na příležitosti, kdy potřebujete vypadat sofistikovaně a decentně. Nemusíte být navíc ani nijak přehnaně zručná, abyste ho zvládla učesat sama.

Vlasy si vyčešte v postranních partiích z obličeje a přestříkejte lakem. Vyčešte si vysoko posazený drdol a opět použijte lak. Následně drdol protáhněte vycpávkou. Vlasy se na podložku snažte rovnoměrně rozprostřít. Volné konce vlasů uchyťte pinetkami a účes zafixujte s pomocí laku.

Vyžehleno dohladka

Elegantní a uhlazený účes vhodný i na formální příležitostí snadno vytvoříte v pohodlí domova i za pomocí žehličky. Vhodný model vyberete například s pomocí tohoto srovnání.

Rozdělte si vlasy na pěšinku. Pokud ji nosíte klasicky uprostřed, zkuste tentokrát upřednostnit její umístění na stranu. V první fázi si vlasy vysušte za pomocí fénu s nástavcem. Zvýšíte tím hladkost vlasů.

Oddělte od sebe jednotlivé prameny a v horních partiích zafixujte vlasy gumičkou, aby se vám s nimi lépe pracovalo. Postupně si vlasy pramen po prameni vyžehlete. Na závěr účes zafixujte stylingovým přípravkem, případně podpořte hladkost účesu sprejem s leskem.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také