Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Dopis pro vládu - Petice pro Vás
vložila 11.11.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Dopis pro vládu - Petice pro Vás

Toto je dopis, který jsem napsala a odeslala lidem ve vládě a odeslala institucím, které jsou zodpovědné za dnešní situaci.

- zdroje emialových adres, zdroj dalších článků a dat z jiného úhlu pohledu než nám servírují média a zdroje webových stránek můžete najít na odkazu této petice. 

Dobrý den,

 
- zasílám Vám odkaz na petici, s kterou ve všech bodech souhlasím a chci, aby někdo z vyšších míst udělal konečně pro obyčejné lidi to, co si oni sami přejí !!!!
 
- odkaz na petici:

https://www.zdraveforum.cz/?fbclid=IwAR1uUq4UeQnUlHzp1JVTbPC-qLfZg3rTCNnwY1AE8dgDa-Hw99urIl4NQvw

 

my jsme Vás volili do míst, kde nyní sedíte a berete své peníze, jako odměnu za svoji dobrou práci pro nás obyčejné lidi a my nyní chceme, aby každý z Vás jednal sám za sebe a za svoji rodinu a vynechal politické zájmy vlivných osob, které z celé situace nejvíce profitují 
 
- není mi příjemné, jen tak přihlížet na to, co vláda, která má zajistit pro občany ČR a jejich děti to, na co máme všichni právo - svobodu, práci i vzdělání , dělá rozhodnutí, která vzešla z Vašich řad, která neumožňují nic z toho, na co má občan ČR právo a nebaví mě se dívat na to, jak skláníte svoji hlavu a hřbet před vlivnými osobami, kterých se bojíte, abyste nepřišli o svá místa
 
- omlouvám se pokud máte jiný důvod k tomu, co jste dopustili a vyvolali a jaké obavy a pocity z Vašich rozhodnutí my lidé máme:
 
pokud Vám není známo, tak člověk, který žije ve strachu, pod nátlakem, pod neustálím dodržováním pravidel, pod vlivem neustálé mediální masáže tragických scénářů, v prostředí neustálých zákazů a omezení, v neúplných pravdách o datech a ve strachu z budoucnosti svých dětí i  z budoucnosti o svoje základní potřeby jak pro sebe tak pro celou rodinu, není schopen žít , pracovat a vychovávat budoucí generaci v prostředí, které je zdravé pro jejich další vývoj
chápu, že Vás psychika lidí vůbec nezajímá a jsou Vám lhostejné jejich pocity, které český národ díky Vašim rozhodnutím prožívá a co způsobí dál jak u mladší tak i střední generace.
 
- ještě mě napadla jedna myšlenka, že patříte možná k těm ovečkám, které dělají vše co dělají ti ostatní a nedokáží mít na tu samou věc a situaci odlišný názor, protože by nezapadali do světové politiky a chtějí být loutkami, s kterými se bude snadno hýbat, tam kam ostatní svět potřebuje.
 
- Češi, aspoň tak to vnímám já, byl vždy hrdý národ, dokázal být samostatný, dokázal se uživit, dokázal držet krok s okolním světem v nové moderní technologii i v dalších výzkumech a proto nechápu, když už jsme došli tak daleko a máme zde demokracii a prostředí, kde můžeme ukázat světu své přednosti i schopnosti, proč to nedokážeme svobodně využít pro sebe a pro svoje děti, být jim vzorem a možná být vzorem i pro okolní státy a třeba celý svět, jsme středem Evropy a důvod to určité má !!!!!!!
 
- věřím, že se najde někdo z Vaších řad,  kdo si přečte petici a opravdu se sám zamyslí nad jejím obsahem a začne jednat sám za sebe, svoji rodinu, své děti a pro nás !!!!
 
Předem děkuji, s pozdravem Dagmar Dontová - matka dvou nezletilých dětí a žena, která chce pro sebe a svoji rodinu lásku, štěstí, radost a díky tomu i zdraví
Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také