Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Do boje proti pomerančové kůži
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Do boje proti pomerančové kůži

Celulitida… problém mnoha žen a nejenom těch silnějších. Ďolíčky na stehnech a sedací části těla trápí nejenom ženy, ale i muže a dokážou být velkým problémem především v létě, kdy nám psychický blog brání ukázat své tělo v plavkách na veřejných místech.

Velmi úzce s celulitidou souvisí špatné fungovaní lymfatického systému. Lymfa je průhledná, někdy bílá mléčná až nažloutlá tekutina, která odstraňuje vše, co do těla nepatří. Je to naše přirozená čistička nečistot, toxinů, odpadů. Jelikož lymfu nevidíme a často o ní nevíme, zdá se nám nedůležitá, ale pokud neplyne volně, dochází se stagnaci a ucpání v těle. Lymfa nesmí být v tuhém stavu (např. tvrdé otoky na nohách), pokud je, dochází k hromadění veškerého odpadu, toxinů, tuků, vody, plísní v těle a tím si zaděláváme na různé problémy a nemoci (zdravotní problémy – nemoci, celulitida, obezita, křečové žíly, únava, oslabená imunita, kožní problémy, gynekologické problémy, a mnoho dalšího).  Lymfu rozproudíme při cvičení, konkrétně při stazích svalů, při hlubokém dýchání a také pomocí masáže, kterou si můžeme provádět v domácích podmínkách.

Na Krymu v tamních lázních, kde se specializují na lymfodrenáže, za základ léčby považují odkyselení organismu, detoxikaci a koupele v mořské soli. Čímž jsem si potvrdila správnost mého postupu v boji nejen s celulitidou, ale i toxiny a nadbytečnými kilogramy. Tělové soli jsou úžasnými pomocníky a účinnou zbraní. Detoxikují tělo, čistí lymfatický systém, odvodňují, řeší mnoho kožních problémů a jako bonus zanechávají pokožku jemnou, vláčnou a očištěnou od všech odumřelých buněk.

Víte, že tělové soli…

  • obsahují vápník snižující krevní tlak
  • obsahují draslík prokrvující kůži
  • obsahují selen zpomalující stárnutí kůže
  • obsahují brom mající schopnost uklidnění nervové soustavy a relaxaci
  • vysušují vrchní vrstvu pokožky, ale ve spodních vrstvách na sebe váží vodu a proto hydratují a zjemňují pokožku
  • nepomáhají v boji pouze s celulitidou, ale s mnoha
  • z těla odplavují toxiny/odpadní látky
  • podporují regeneraci pokožky

Zkrátka… Pokud rozproudíme lymfatický systém a zbavíme tělo toxinů, urychlíme proces hubnutí, zmírníme projevy celulitidy, zlepšíme stav naší pokožky a budeme se cítit plni energie.

www.yona.cz

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také