Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
České Kinoko nově nabízí také spodní prádlo
vložila 4.11.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

České Kinoko nově nabízí také spodní prádlo

Oblíbili jste si českou značku Kinoko? Na trhu prorazila zejména legínami, které se hodí pro každý zadek. K jógamatkám, legínám a sportovním topům nyní přibylo nově i spodní prádlo. 

V nové kolekci, která je k mání v prodejně na pražské Letné i na e-shopu, je pět kousků spodního prádla. Dvě podprsenky, dvoje kalhoty a tílko.

Myšlenka obohatit Kinoko sortiment o spodní prádlo byla součástí plánu v podstatě od počátku. Spodní prádlo, stejně jako legíny, je naše druhá kůže, a proto jsme se zaměřili zejména na vhodný materiál, perfektně padnoucí střih a nekonečné pohodlí . V Kinoko zastáváme názor, že jednoduché a extra pohodlné prádlo na českém trhu stále chybělo,” říká Alžběta Václavů z Kinoko.

 Celá kolekce spodního prádla se nese ve čtyřech barvách a designově si opět zakládá na jednoduchosti a kombinovatelnosti jednotlivých kousků. V černé, tělové, modré melange a růžové melange si tak můžete pořídit podprsenku se zapínáním i bez a klasický i vyšší střih kalhotek. 

Na srdci vás kromě příjemného pocitu z báječného materiálu může hřát i fakt, že vše je šité v České republice. 

Shlédněte novou kolekci na www.kinoko.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také