Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Přechodový rituál
vložila 15.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Přechodový rituál

Milé ženy,

víte co to jsou Přechodové rituály? Nevíte? 

Přechodové rituály nám pomáhají lépe zvládnout a ukončit jednu etapu a vědomě vstoupit do etapy nové.

Dříve byly nedílnou součástí našich životů. A je škoda, že v novodobé historii je tak málo používáme. Jsou to krásné okamžiky, kdy vědomě vystupujeme z něčeho co končí a "čistě" a také vědomě vstupujeme do nového, které přichází. Řekla bych, že nejvíce využíváné jsou přechodové rituály pro děti, které vstupují do dospělosti. Krásně a vědomě si tak uzavřou dětství a slavnostně a vědomě vstoupí do dospělosti. Do zodpovědnosti za sebe sama, za svůj život, svá rozhodnutí, své zdraví.

Co miluji na přechodových rituálech je ta nádherná pestrost a rozmanitost každého z nich. Je skvělé, že během rituálu můžeme vědomě odložit vše, co už nám neslouží, co už nám není ku prospěchu a co by nás na naší další cestě brzdilo. Vědomě se na novou etapu připravujeme a tak nevstupujeme do nové etapy "slepí" a nevědomí.  Jsme lépe připraveni. Jasně jsme díky rituálu oddělily dvě různé období. Lépe pak víme, kde se nacházíme. Netápeme tolik. Neztrácíme se ve vlastním životě.

Přechodový rituál lze v podstatě sestavit na míru na jakoukoliv situaci. Já sama jsem si jeden takový sestavila v období přechodu z rodičovské dovolené do podnikání. A bylo by škoda, aby takový skvělý nástroj posloužil jen mně. A tak jsem ho dala k dispozici zdarma na svém webu:https://www.vedomeziti.eu/#formular  , ať může být pomocníkem pro nespočet žen, které se ocitli v podobné situaci a chtějí začít podnikat. Přechodový rituál jim pomůže přejít ze staré role ženy v domácnosti, do nové role úspěšné podnikatelky. 

A tak Ti milá ženo přeji krásný prožitek .
Lenka

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také