O ženách, které dělají to, co milují
Podnikatelský program ArtBees pomůže ženám z České republiky a Slovenska
vložila 4.8.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podnikatelský program ArtBees pomůže ženám z České republiky a Slovenska

Podle průzkumů přibývá v České republice podnikajících žen. Mnoho z nich se potýká s nedostatkem odborných a organizačních znalostí nutných k rozvoji podnikání, nejsou si jisté, jak budovat značku, marketing nebo jak vést tým zaměstnanců. Jak na to jim ukáže projekt ArtBees, který srdečně zve do druhého ročníku všechny ženy, které vyrábí a tvoří vlastní značky! Tento unikántí projekt startuje v říjnu 2017 a podpoří celkem 150 podnikatelek z České republiky a Slovenska.

ArtBees je motivačně vzdělávací program, ve kterém si účastnice osvojí své podnikatelské, marketingové a ekonomické dovednosti a znalosti týkající se produktu, jeho hodnoty, cenotvorby, klientely, komunikace a značky. Naučí se, jak budovat vlastní firmu a získají možnost zapojit se do skupiny podobně podnikavých žen, se kterými mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat.

Program je určen pro ty, které podnikají minimálně rok až pět let s vlastní značkou v oblasti rukodělné výroby, designu či zdravého životního stylu, a je koncipován jako online studium s webináři vedenými experty z různých oblastí podnikání. Součástí jsou i společná setkání účastnic, ale i mentorinky od podnikatelů a koučů, které budou probíhat v několika regionálních skupinách.

Na výběr mají ženy dva typy programu ušitého na míru jejich dosavadním podnikatelským znalostem, zkušenostem, motivaci a výsledkům. ArtBees finančně podporuje společností Coca-Cola, která přispívá ženám na jejich kurzovné.

ArtBees Fénixové je čtyřměsíční motivačně vzdělávací online program pro ženy, které podnikají min. 1 rok a dosáhly již obratu 150 tisíc za rok. V programu se dozví, jak zužitkovat svůj podnikatelský talent, jak z hobby udělat skutečné podnikání a jak ho řídit. Kurzovní příspěvek účastnic činí 1 000 Kč.

ArtBees Jendorožci je osmiměsíční vzdělávací a mentoringový podnikatelský program určený ženám, které podnikají delší dobu, mají obvykle malou firmu a dosahují obratu 600 tisíc Kč za rok. Je sestaven tak, aby podpořil značku a akceleroval výsledky podnikání. Kurzovní příspěvek účastnic činí 6 000 Kč.

Program je připravován s podporou partnerů projektu: Moudré podnikání žen, ArtBees a společnost Coca-Cola. Podrobnější informace a přihlášku do projektu najdete na stánkách www.artbees.cz, projekt má také svůj profil na Facebooku.

A jak se podvedl první ročník? Podívejte se na video klip!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také