Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
On-line projekt, který naučí každého, jak si vytvořit vlastní webovou stránku nebo blog
vložila 29.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

On-line projekt, který naučí každého, jak si vytvořit vlastní webovou stránku nebo blog

Školy opět musely kvůli vyhlášeným vládním opatřením přejít na distanční výuku. Čas strávený doma mohou vaše děti využít k vytvoření vlastních webových stránek nebo blogu. Společnost Webnode připravila užitečný on-line projekt, který vám pomůže rychle se zorientovat ve světě tvorby webových stránek.

Stačí dobrý námět na blog nebo webovou stránku a pár kliků na https://tvorbastranek.webnode.cz/. Ať už je to oblíbený sport, domácí zvířátko, recepty nebo počítačová hra, kterou hrají, a rádi by se podělili o své zážitky, s instrukcemi z nově vytvořeného manuálu budou mít vlastní projekt hotový za několik minut hotový. K přípravě webových stránek se ale může hodit i vám. 

Pomocí jednoduchého postupu, který obsahuje 12 kapitol, popisujících jednotlivé kroky tvorby webu, se postupně propracujete k vytvoření vlastních stránek. Pokud neradi čtete návody, přejděte rovnou na rychlonávod, který vám doporučí vytvořit si nejprve testovací blog, kde se dá vše nanečisto a zdarma vyzkoušet. Vše, co k tomu potřebujete, je funkční email.

Manuál je vytvořen pro začátečníky a poradí vám od samotného nápadu, názvu a výběru správné šablony až po zajištění bezpečnosti. Díky editoru vytvoříte obsah, přidáte texty a obrázky podle přání. Jedna z kapitol se věnuje speciálním prvkům – například formulářům, které můžete na stránky vložit a získat pomocí nich zpětnou vazbu od návštěvníků stránek. Důležitým prvkem stránek je úvodní stránka, kde vám Webnode poradí, jak upoutat pozornost návštěvníka vašich stránek nebo blogu. Nezapomeňte si prostudovat informace o mobilní verzi, která vám nabízí pohodlné editování webu ve vašem mobilním telefonu.Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také