Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Nečekaná životní změna
vložila 20.8.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Nečekaná životní změna

 A tak si tak plujeme svým životem a někdy řešíme a jindy zas ne. Však na odpočinek má nárok každý z nás, že. A může se stát, že najednou koukáme na záď loďky, která plula s námi, vedle nás. Co to? Jak se tam vzala? A krom toho, že vidíme už jen její záď, tak si taky uvědomíme, že nám dává sbohem. Proč? Jak? Kde se co změnilo? Kde se stala chyba? Otázek se v té chvíli může zrodit nespočet. Hledáme, ptáme se, panikaříme. Co teď? Uchopit to své kormidlo pevněji a také přezkoumat svůj směr a záměr a přidat se k odplouvající loďce a ptát se a nalézat odpovědi nebo se vylekat, hodit kotvu a nadávat na život a litovat se? To je každého svobodná volba! Ale je třeba si uvědomit, že ta druhá možnost dříve či později omrzí a ve finále nám stejně nepřinese žádná valná pozitiva a to pak pochopíme, že je nezbytné chopit se svého kormidla, přehodnotit své směrování a vyplout.

A tak jestli právě teď řešíte, zda hodit kotvu nebo se pevněji chopit kormidla, tak naslouchejte své intuici, co je pro Vás nyní podpůrné! Pauza nebo naopak drive. A jestli nevíte kam plout, můžete zkusit nějaký seberozvojový workshop, či osobní terapii. Cesty a techniky, které Vám pomůžou vpřed jsou různé. Rozhodně Vám pomohou zorientovat se v nastalé situaci a ujasnit si vlastní záměry a cíle.

A tak Vám přeji úspěšnou plavbu nebo přiměřené zakotvení, ať svým životem můžete plout radostně a s jasným cílem ♥.

Lenka

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také