Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Individuální konstelační náhledy v Olomouci
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Individuální konstelační náhledy v Olomouci

 

Milí...
přeji všem pokojný advent i konec roku 2019 a děkuji za vaši přízeň!!! Od počátku nového roku 2020 budu v pondělky a čtvrtky od 8 - 20 hod. v Olomouci na novém, inspirativním místě. Těším se na setkání, pokud se rozhodnete projít prožitkem přes konstelační náhledy, případnou rezervaci můžete provést přes formulář zde http://konstelacejiraskova.webnode.cz/

 

Systemické konstelace nám pomáhají uvědomit si, že vše v našem životě je spolu provázané. Systemický přístup odkazuje na vnímání systému. Takovým systémem lidského jedince může být např. původní či současná rodina (rodiče, prarodiče, děti, včetně těch nenarozených, další příbuzní), pracovní prostředí (nadřízení, podřízení, spolupracovníci), ale také abstraktní ideje a vztah jedince k nim (životní poslání, životní povolání, finanční zajištění, zdroje síly apod.), systém našeho vlastního těla (pohybový systém, nervový systém, jednotlivé orgány) či jakýkoliv jiný celek. Všechny tyto prvky se více či méně funkčně ovlivňují, spolupůsobí na sebe navzájem. A změna jediného prvku radikálně proměňuje celek. V tom mohou být pro nás systemické konstelace navýsost inspirativní, totiž v uvědomění, že žádná událost, žádný prožitek se nerealizuje ve vzduchoprázdnu či v izolaci abstraktního jedince.
https://www.zenysro.cz/…/individualni-konstelacni-nahledy-v…

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také