Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Bilancuji, bilancuješ, bilancujeme aneb vize a přání do roku 2020
vložila 5.1.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Bilancuji, bilancuješ, bilancujeme aneb vize a přání do roku 2020

Začala se psát první stránka naší nové knihy… Knihy s názvem Rok 2020. Než si začneme psát a tvořit vision board, neboli cíle, přání, sny a vize, měli bychom zbilancovat předchozí rok a položit si následující otázky:

  • Co se mi v roce 2019 povedlo?
  • Jaké kroky a strategie jsem použila k úspěšnému dosažení cíle?
  • Čeho jsem chtěla dosáhnout, ale nedosáhla? Co se mi nepovedlo a proč?
  • Jaké chyby jsem udělala?

Ano… Odpovědět na tyto otázky je mnohdy obtížné, ale jedině tak můžeme být lepší, vyvarovat se chybám a volit lepší strategie. Zároveň bychom měli uzavřít pomyslné dveře za minulostí, poučit se a otevřít novým, lepším zítřkům. Věříte na lepší zítřky? Musíte! Protože MY jsme ti, co si do cesty staví pomyslné překážky, ale když je překonáme a vytěsníme ze života i mysli, otevře se nám svět nevídaných možností.

Rok 2020 je rokem Krysy, který začíná 25. ledna a už od samotného počátku přináší vynikající vyhlídky. Je to rok příležitostí, postupů a celkově příznivého nastavení. Skutečně povzbudivé jsou podle čínského horoskopu vyhlídky pro rok 2020 v zaměstnání/podnikání.

Ještě nevíme, co nám rok 2020 napíše do příběhu, ale jedno je jisté, drtivou většinu zážitků, úspěchů a důležitých rozhodnutí píšeme my sami.

 

www.yona.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také