Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Zhýčkaný úplněk a poblázněné novoluní- to vše nabídne Měsíc v listopadu
vložila 8.11.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Zhýčkaný úplněk a poblázněné novoluní- to vše nabídne Měsíc v listopadu

Necháte se rozmazlit hojností za úplňku?

V úterý 12. listopadu pár minut po půl třetí odpoledne vás čeká jeden z nejpraktičtějších úplňků. Jaký? Jde o úplněk ve znamení Býka. Možná si říkáte proč nejpraktičtější, hned to vysvětlím. Energie plného Měsíce v tomto znamení vám přináší jistotu, stabilitu i finanční hojnost. A možná i nejen finanční. Býk je totiž pěkně vášnivé znamení, takže i v ložnicích to může krásně zajiskřit. Své emoce a vášně je však potřeba malinko držet na uzdě, abyste to s horlivostí nepřehnali.

Poslední „8“ úplněk

Začátkem roku jsem vám psala v článku o Měsíci, že tento rok bude pod nadvládou osmičkových úplňků. Tento článek (a význam osmiček) si můžete připomenout zde (hledejte až ke konci příspěvku). Tento bude tedy poslední ze série osmi osmičkových úplňků, které jsou ohraničeny dvěma devítkovými. Tak ho využijte na plno. Osmička je číslem nejen karmy, ale i hojnosti.

Jak dostat hojnost do svého života, zbavit se nežádoucího i mnoho dalších informací a praktických rad najdete i v životním průvodci „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ s několika bonusy. Objednat si ho můžete zde.

Pracujete raději se svou vlastní fantazií a chcete si potrénovat věci tzv. mezi nebem a zemí? Vytvořte si své vlastní výkladové karty „Magie života“. Program na 21 dní je tu pro vás a nebojte se, navedu vás pěkně krok po kroku. Najdete je tady.

Bobří měsíc

Staré indiánské kmeny tomuto úplňku říkají bobří. Je tomu tak proto, že tato zvířata jsou velmi chytrá a na zimu se umí skvěle připravit. Jejich obydlí jsou pevná a poskytují skvělé útočiště, jsou zruční a houževnatí a také před zimou hodně jí, aby měli dostatečné zásoby na mrazivý čas. Někde se tomuto úplňku říká i „mrazivý“. Předpokládám, že (hlavně dámy) si nechcete dělat tukové zásoby na zimní období, zásoby a finanční rezerva se jistě budou hodit každému. Zaměření pozornosti na cíl si určitě od bobrů můžeme také propůjčit. Šance uspět je opravdu veliká.

Energie a zaměřená pozornost

Býk je opravdový požitkář, proto si dopřejte, více než obvykle, hýčkání péči o sebe samotné i odpočinek. Klidně si i vychutnejte něco, na co máte dlouho chuť. Býčí energie jsou tu i pro druhé, takže to, co dopřejete sobě, nabídněte i druhým, včetně krásného objetí, útulného domova nebo láskyplného rozhovoru. Nezapomínejte ani na hmotné zabezpečí. Nastal ten pravý čas zamyslet se nad svými finančními rezervami, něco investovat nebo začít pravidelně spořit. Opravdu skvělých finančních poradců a analytiků je dnes dost (a kdo ví, třeba se vám ten správný dostanete kolem úplňku „náhodou“ do cesty).

 

Správně střelené novoluní

Možná na vás Střelci působí trošku lehkovážně nebo přímo bláznivě, ale tento nov v úterý 26. listopadu po šestnácté hodině vás ovlivní podobným způsobem. Není nutné se nějak hlídat či omezovat. Však troška toho bláznovství a dětské radosti okoření život (i malinko smutný listopad) v dobrém slova smyslu. Jak by se vám líbilo, kdybyste se nemuseli nijak zvlášť snažit a vše by vám vycházelo? Máte jedinečnou příležitost si to vyzkoušet.

Cestou necestou přímo k vašim snům

Pokud se vám v noci před novoluním nebo po něm bude zdát nějaký sen, určitě si ho zapište. Proč? Je dost pravděpodobné, že se v něm budou ukrývat úžasné indicie, jak můžete dosáhnout na své sny. Sny k nám hovoří mnohdy v symbolech, proto doporučuji si poznamenat i emoce a pocity, které jste cítili (ať už přímo ve snu nebo těsně po probuzení). Uděláte tak první krok k realizaci a zhmotnění. Pokud již jste pokročilí v práci se svým duchovním životem, pak se vám můžete právě ve snu objevit i přímo konkrétní plán, jak postupovat rychleji a radostněji. Nepamatujete si obvykle své sny? Nevadí. Před spaním si jen poproste o vedení a nápovědu. I když si sem nebudete pamatovat, i tak, se vám do cesty dostanou správní lidé i informace, jak všeho dosáhnout, to se bát nemusíte.

Radost z maličkostí každého dne

Vím, že už nejste malé děti, i tak, umíte se radovat z drobností? Doba nás žene neustále dopředu a tak si to ani neuvědomujeme a přestáváme dávat najevo své emoce a pocity. Už v titulku jsem pojala toto novoluní ve Střelci jako střelené a bláznivé, tak tímto prohlašuji, že máme amnestii na emoce. Dávejte je jako malé děti najevo, nepřemýšlejte na tím, jak to bude působit, co si kdo o vás řekne. Chce vám smát? Smějte se nahlas. Chce se vám plakat nebo máte chuť zuřit? Tak to udělejte. Sami uvidíte, kolik nahromaděné energie ze sebe uvolníte a jak se vám uleví. A pak dokážete ocenit i opravdu docela malinké radosti všedního dne (a hlavně si jich všimnete). Pokud jste už zapomněli jak na to, pozorujte naše ratolesti. Opravdu se od těch nejmenších máme co učit, že?!

Spontánnost a odvaha

Buďte v tomto období také společenští, jděte s přáteli na vínko, kávu nebo pivo (i když máte hodně práce a povinností), dopřejte si nějaký ten zážitek nebo alespoň na krátký čas odcestujte. Kdy jste jste naposledy jen tak z ničeho nic rozhodli někam „vypadnout“ bez plánování? Asi je to už nějaký čas, že? Energie temného Měsíce vám dovolí popustit uzdy vaší zdrženlivosti a „dospěláckosti“. Řekněte jasné ANO všem výzvám a bláznivým nápadům, které vám přijdou do cesty. Život je tu od toho, aby byl prožíván a nejen přežíván. Dovolte si udělat radost a tím i načerpat energii.

Za nedlouho jsou tu Vánoce a co si budeme povídat, jsou to svátky klidu, ale…energii na ten chaos potřebovat budete. Tak si pořádně dobijte baterky, ať jí máte na rozdávání. Pokud chcete mít alespoň nějaký dáreček již zajištěný a líbí se vám má práce, kontaktujte měRáda vám vytvořím dárkový poukaz na míru, podle vašich představ a možností, pro vaše blízké nebo klidně pro vás samotné (ten si pak jen vytisknete, vložíte do obálky a máte vystaráno).

Odraz ode dna

Samozřejmě nemůže být vše stále jen pozitivní, a proto vám nebudu tvrdit, že jste si před nedávnem neprožili nic negativního a všichni kolem vás jsou vždy podporující a přející. Ale určitě mi můžete věřit, že to nejhorší máte již za sebou. A proč se to vůbec dělo? Byla to další životní lekce. Jak jinak byste poznali, že někdo s vámi nejedná férově, jdete špatnou cestou nebo se zaměřujete na něco, co pro vás není přínosné? Nastal čas si začít opět důvěřovat, hrdě zvednout hlavu nahoru a jít dál. Horší už to opravdu nebude a o jak moc lepší to bude se zasloužíte jen vy sami. Pokud máte stále pocit, že jste svou „lekci“ nepochopili a potřebujete vše rozebrat, klidně se ke mně objednejte na osobní konzultaci. Ráda vám pomohu najít cestu ze začarovaného kruhu.

Přeji vám kouzelně bláznivý listopad!

S láskou vaše Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také