Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Založte a spravujte webové stránky jednoduše z telefonu nebo tabletu
vložila 24.8.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Založte a spravujte webové stránky jednoduše z telefonu nebo tabletu

Mobilní editor od Webnode vám ušetří čas a energii. Vlastní webovou stránku si můžete vytvořit v jakémkoliv prohlížeči bez nutnosti stahování různých aplikací. Mobilní editor je dostupný kdekoliv a kdykoliv, na cestách nebo dovolených. Už nemusíte zapínat počítač při každé aktualizaci vašich webových stránek. Všechny potřebné úpravy uděláte rychle a jednoduše na vašem mobilu nebo tabletu.

Tvorba stránek nebyla nikdy jednodušší, nepotřebujete technické znalosti ani pomoc programátora. Postup je jednoduchý a intuitivní. K dispozici je lokální podpora, která vám v případě potřeby ochotně poradí.

Mobilní editor má množství funkcí, jako například přehledná administrace, výběr barev a typografie nebo propojení s dalšími službami jako Google AdSense nebo Analytics. Editor umožňuje při tvorbě stránky nahrát fotografie s vysokým rozlišením přímo z mobilu. Webnode díky dlouholetým zkušenostem neustále inovuje a vytváří nové funkce, které usnadňují tvorbu a aktualizaci stránek.

Od nasazení vytvořené platformy Mobilní aplikace bylo registrováno v České republice 20 848 nových projektů. Přidejte se i vy a založte si vlastní projekt na www.webnode.cz zcela zdarma.  

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také