Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Vzniká platforma Volný-termín.cz
vložila 28.8.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Vzniká platforma Volný-termín.cz

Dobrý den,

pracuji na projektu, který bude během října/listopadu 2021 spuštěný. 

Projekt Volny-termin.cz je online platforma, která umožňuje živnostníkům s různými službami ????(masérky, virt. asistentky, kadeřnice, nehtařky, řemeslníci, hodinový manželé,  a mnoho dalších oborů)nabízet jejich volné termíny na pár kliknutí, získávat tak nové klienty, přesměrovat své zákazníky na objednávání online místo zvedání telefonu.

Rychle obsadit zrušené rezervace náhradníky. Zákazníkům pomůže najít vhodný termín na jednom místě na služby ve svém okolí, kterou právě potřebují.

Ten kdo nerad telefonuje a na rychlo pak potvrzuje termín, tak bude mít po starostech. Dále ušetříte spoustu času. Nebudete hledat, kdy má kdo volno, ale rovnou si z něj vyberete a rezervujete.????

Pro živnostníky bude zapisování tří termínů neomezeně a zdarma, napořád. Pro uživatele, tedy zájemce o volné termíny bude platforma zdarma.

 

Projekt Volný-termin.cz jsem přihlásila do soutěže Nastartujtese.cz pro začínající podnikatele. Velice mne potěší váš hlas, pokud se vám bude můj projekt líbit, případně můžete sdílet i mezi kamarády . Zkrátka čím víc, tím líp. Z jedné e-mailové adresy lze hlasovat jen jednou, ale většina z nás má e-mailů více..

. Klikni na zelené tlačítko vpravo dole, Hlasovat pro projekt, zadáš e-mail a pak ho potvrdíš..)

 

https://www.nastartujtese.cz/projekty/1466/volny-termin-cz

 

Kdyby tě projekt více zajímal, webová aplikace bude spuštěna říjen/listopad, do té doby jej můžeš sledovat:

https://www.facebook.com/volnytermincz

 

Moc díky za moji podporu v podnikání

Lenka T.

 

lenka@volny-termin.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také