Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Vzdělávací centrum Smart Bricks® v Brně
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Vzdělávací centrum Smart Bricks® v Brně

Mimoškolní vzdělávání a kroužky v Brně: Úspěšná budoucnost dětí HRAVĚ!  

Vzdělávací centrum Smart Bricks® v Brně-Slatině nabízí pestrou paletu vzdělávacích kroužků na letošní školní rok. Mimoškolní vzdělávání skutečně připravuje děti na život jedním z nejdůležitějších způsobů - hrou. Naše vzdělávací kroužky pro děti jsou vysoce poutavé a praktickým učením prostřednictvím hry připravují děti na jejich úspěšnou budoucnost. Na rozdíl od klasické školní výuky, která stále příliš často staví na znalostech, se orientujeme na praktické dovednosti a budujeme důvěru v učení samotné. Koncept mimoškolního vzdělávání u dětí cíleně rozvíjí potenciál v oblastech těchto klíčových dovedností:

  • poznávací: schopnost soustředit se, řešit problémy a pružně přemýšlet (Kroužek fyziky, kroužek matiky a kroužek robotiky)

  • emoční: schopnost porozumět, řídit a vyjadřovat emoce (Pohádkový park)

  • fyzické: být fyzicky aktivní, procvičovat motoriku a prostorové vnímání (Jednoduché stroje, Město plné robotů)

  • sociální: být schopen spolupracovat, komunikovat a porozumět (kroužek na rozvoj jazykových dovedností a kroužky v angličtině)

  • kreativní: přijít s nápady, vyjádřit je a transformovat do reality (kroužek Tvořílci)

 

Děti se rodí na svět s obrovskou představivostí, vrozenou zvídavostí a touhu po objevování.

Hledáte kroužky v Brně, které poskytují plnohodnotné a hravé učební zkušenosti? Vzdělávací centrum Smart Bricks® plně podporuje v dětech tuto jejich přirozenost. Nabízíme netradiční vzdělávací LEGO® kroužky, ve stimulujícím moderním prostředí s pedagogy, kteří děti nejen učí stavět a programovat LEGO® roboty! V odpoledních edukativních kroužcích v Brně-Slatině děti tvoří, rozvíjejí logické a kritické myšlení, komunikační dovednosti i schopnost spolupráce. Vybírat můžete z kroužků pro mladší i starší školní věk, stejně tak máme kroužky pro předškoláky. Tvoří Vaše dítě rádo? Máme tu výzvy v podobě tvoření různých světů. Je to spíš mladý inženýr, který zkoumá, jak svět kolem něj funguje? Ve vzdělávacím centrum odhalí děti principy fungování strojů, světa programování a robotů. Náš netradiční koncept mimoškolního vzdělávání si zamilují nejen děti, ale i vy, rodiče! 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také