Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Virtuální domácnost na CES 2021
vložila 12.1.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Virtuální domácnost na CES 2021

Virtuální LifeLab představuje interaktivní prohlídku novinek pro péči o domácnost, zdraví, hygienu a životní prostředí

Společnost Procter & Gamble dnes uvedla svůj nový virtuální stánek P&G LifeLab Everyday na veletrhu CES, který se poprvé koná virtuálně. Tato platforma, která je k dispozici účastníkům CESu i veřejnosti, kombinuje digitální tour s virtuální realitou, aby předvedla, jak inovace a technologie mění život 5 miliard spotřebitelů produktů P&G po celém světě.

 

„V této nepředvídatelné době spotřebitelé stále častěji spoléhají na důvěryhodné a vysoce výkonné produkty, které jim pomohou ulehčit a usnadnit jejich každodenní život,“ říká Marc Pritchard, vedoucí značek P&G, a dodává: „Naše virtuální P&G LifeLab Everyday ukazuje, jak technologie pohánějí naše inovativní produkty. Vytváříme značky, díky nimž je život o něco jednodušší každý den."

 

Návštěvníci P&G LifeLab Everyday si můžou vytvořit vlastního avatara, který jim umožní vstoupit na virtuální platformu. Jako avatar poté mohou návštěvníci prozkoumat výstavu LifeLab a virtuálně komunikovat se zástupci P&G nebo si vyzkoušet řadu technologií a inovací pro domácnost a pro naši planetu. Podívat se můžou i na videa a prezentace o inovacích inspirovaných spotřebiteli:

 

Oral-B iO: Zubní kartáček, který splňuje všechna očekávání týkající se funkce a výkonu. Jeho magnetický pohon bez tření a nová hlavice kombinují oscilační a rotující štětiny s mikrovibracemi pro profesionální pocit každodenní čistoty.

 

EC30: Čistší způsob čištění. Produkty EC30 byly přetvořeny do nové podoby tak, aby byly udržitelnější než tradiční tekuté produkty. Inovace bylo dosaženo eliminací vody a zaměřením pouze na nezbytnou chemii. Produkty EC30 se taktéž zbavily plastového obalu.  Produkty EC30 se během několika sekund aktivují vodou, která je přetvoří v silnou účinnou pěnu.

 

Osvěžovač vzduchu Febreze Fade Defy Plug, první masový plug-in s integrovanou technologií mikročipů, které digitálně řídí, kolik vůně se uvolňuje, a to na základě rozsáhlého spotřebitelského výzkumu, který určil časově optimální uvolnění vůně do prostoru a její požadovanou intenzitu. Váš domov zůstane dokonale osvěžený po dobu 50 dní! Osvěžovač je navíc vybaven LED světlem, které se rozsvítí, když je čas na doplnění.

 

• Microban 24, revoluce v dezinfekci domácnosti, která udržuje povrchy chráněné před šířením a množením bakterií po dobu 24 hodin, a to i po několika dotycích.

 

Dawn Powerwash Dish Spray - Pěna aktivovaná rozprašováním snižuje potřebu namáčení nádobí, na kterém ulpěly zbytky jídla, napečené skvrny či odolná mastnota. Působí 5x rychleji a jediné, co budete muset udělat, je: NASTŘÍKAT, SETŘÍT a OPLÁCHNOUT.

 

50litrová domácnost je nedávno zahájená iniciativa společnosti P&G, která působí napříč průmyslovými odvětvími a organizacemi a snaží se změnit způsob, jakým se voda užívá doma i v širším městském vodním systému. Cílem je řešení nedostatku vody ve městech.  

 

P&G LifeLab Everyday také nabízí funkci Connect with P&G Bar, kde mohou partneři a podnikatelé sdílet své nejnovější nápady a inspirace s odborníky z P&G na technologie a inovace. Potenciální nováčci se zájmem o práci ve společnosti P&G mohou prozkoumat pracovní příležitosti, které společnost nabízí, a promluvit si se zástupci organizace pod tlačítkem Pracuj s námi.

 

V amfiteátru P&G LifeLab Everyday bude společnost P&G hostit svůj třetí ročník Inovační výzvy, kde vybraní začínající podnikatelé představí svá nejnovější inovativní řešení a budou se snažit využít příležitosti k uzavření partnerství s P&G Ventures za účelem vývoje vlastních produktů. V amfiteátru budou probíhat také ukázky značek pro péči o ústní dutinu a péči o domácnost, stejně jako exkluzivní promítání filmu „Jak si udržet zdravý domov“ od značky Bounty, který odhaluje, jak snadno se bakterie mohou šířit v kuchyni. Při příležitosti promítání filmu představí svá doporučení mikrobiolog Dr. Charlese Gerby, který poradí, jak udržovat naše domovy čisté.  

 

Po skončení výstavy CES zůstane P&G LifeLab dostupná na www.pglifelab.com. „Rádi bychom využili P&G LifeLab i nad rámec výstavy CES," řekl šéfdesignér P&G Phil Duncan. „Investujeme do této strhující virtuální platformy, protože věříme, že nejlepším způsobem, jak pokračovat v kontaktu se spotřebiteli, partnery, médii a dalšími po celém světě, je pozvat je, aby se k nám kdykoli připojili, ať už jsou kdekoli.“

 

Sledování P&G na CES

 

Účastníci výstavy CES budou mít přístup k virtuálnímu P&G LifeLab prostřednictvím stránky vystavovatele Procter & Gamble. Všichni ostatní návštěvníci se mohou připojit k platformě na adrese www.pglifelab.com. Po registraci si mohou návštěvníci prohlédnout virtuální platformu, zapojit se do konverzací, podívat se na ukázky produktů a živě vysílané akce. Dokonce si budou moci koupit nebo předobjednat vystavené produkty. Kompletní program akcí je k dispozici na webových stránkách.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také