Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Věřím, že kvalitní vztahy jsou základem šťastného života, říká Žaneta, autorka projektu Milju
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Věřím, že kvalitní vztahy jsou základem šťastného života, říká Žaneta, autorka projektu Milju

Jste čerstvě zamilovaní a přejete si ty krásné okamžiky zapamatovat? Na vždy si je uchovat a mít kdykoli čas si je oživit? Nebo už jste spolu hezkou řádku let a přes všechny ty starosti, občasné neshody zapomínáte na to, co si na svém protějšku ceníte a kvůli čemu byste ho za jiného nevyměnili? Teď máte možnost si je zapsat a nosit stále s sebou.

Její velikost je akorát do kapsy, budete jí tak míst stále u sebe

 Žaneta Krčilová si vždycky přála, aby na světě bylo víc lásky. Proto vytváří knihu Milju, jejimž cílem je, aby si lidé dávali víc najevo, jak moc se mají rádi. Skládá se z otázek týkajících se vašeho vztahu. Od počátku přes přítomnost až po plány do budoucna.

Na 32 stranách kvalitního křídového papíru najdete 15 originálních ilustrací a rozdělena do pěti kapitol.

Hledám způsoby, jak vynést na povrch lásku, radost a štěstí

Jednotlivé kapitoly vás směřují k tomu, abyste hledali konkrétní události a chvíle, kdy vám s tím druhým bylo dobře. Psaním knihy se zamýšlíte nad tím, co hezkého jste spolu prožili, co máte na svém partnerovi / své partnerce rádi a také jaká jsou další společná přání.

 Ideální osobitý dárek. Věnovat ho můžete prázdný, nebo vyplnit a tím vyjádřit, jak svůj protějšek milujete.

 Je navržena tak, aby byl prostor psát na celou stranu a zároveň aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky. Kdo chce, může do ní nalepit fotku, nakreslit obrázek nebo přidat lístky do divadla. Ať se rozhodnete vyplnit ji jakkoliv, vytvořte si ji tak, aby byla o vás dvou.

 Celá kniha vyzařuje emoce, které jsou tím silnější, že stojí na vašich reálných zážitcích s tím druhým.

 Kniha Milju postoupila z regionálního kola podnikatelské soutěže T-mobile Rozjezdy do celostátního hlasování veřejnosti. Pokud se vám Žanetin nápad líbí a chcete podpořit její podnikání, dejte jí v soutěži hlas - https://www.rozjezdy.cz/soutez/hlasovani/?strana=3#clanek63-scroll

Díky tomu bude moci investovat do výroby dalších produktů, a především získá finance na vytisknutí Knihy pro maminky.

Knihu si můžete prohlédnout na www.milju.cz  

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také