Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Váš třešňový polibek kdykoliv a kdekoliv
vložila 23.4.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Váš třešňový polibek kdykoliv a kdekoliv

Blíží se první máj a s ním i neodmyslitelná tradice polibku pod rozkvetlou třešní. Věří se, že žena, která pod ní bude políbena, by měla celý příští rok oplývat krásou, přitažlivostí a plodností. Nepolíbené pak uschnou. Kdo ví, jak to letos bude s kvetoucími třešněmi i polibky. Watedrop vám ale zaručí, že rozhodně neuschnete. S dodržováním pitného režimu pomohl už více než milionu zákazníků. Vychutnat si můžete i onen třešňový polibek v příchuti SHIRO, které vsází na lahodnou chuť třešňového květu.

 

Ponořte se do vlnobití chuti třešňového květu v perfektní harmonii s ženšenem a slézem. Je to příchuť, která vám zvedne náladu a nastartuje chuť k činnosti. Ať už to bude cvičení, práce nebo jen dlouhá procházka. S přírodním kofeinem si dopřejete čerstvý doušek ranního vzduchu kdykoliv během dne. Povzbuzení dodá také obsažený ženšen, který po celá staletí patří mezi nejoblíbenější rostliny. Vysloužil si označení „kořen života“, protože má široké spektrum nenahraditelných účinků na náš organismus. Pomáhá udržovat bdělost, potlačovat únavu a posilovat vitalitu organizmu a imunitní systém. Sléz je v bylinkářství známý k léčbě poškozených sliznic, například při zánětech sliznice žaludku a trávicího traktu. Přispívá k normální činnosti krku, hltanu a dýchacích cest. Perfektní koktejl pro podporu vašeho organizmu a vitality. Nová příchuť mikrodrinku waterdrop® SHIRO s obsahem přírodního kofeinu, ale zcela bez cukru, je připravená vás povzbudit.

 

Nová limitovaná edice nerezových lahví

Objevte mikrodrink waterdrop®, v rámci waterdrop days navíc s výjimečnými nabídkami. Jde o nejlepší nabídky roku, ale pozor, jen na pár dní. Čekají na vás dny plné slev, výhod a speciálních nabídek jako jsou striktně limitované sety a návrat limitovaných edic. Jako exkluzivní novinka je připravena nerezová lahev hned v 9 designech. Lahev z dvouplášťové nerezové oceli funguje v podstatě jako termoska a udrží váš nápoj v dokonalé teplotě – 24 hodin studený nebo 12 hodin horký. Pokud potřebujete v jarních měsících doplnit energii, neměl by vám uniknout speciální set mikrodrinků NERO a SHIRO, které nabízí povzbuzení na bázi přírodního kofeinu.

 

Doprava zdarma, dárky k objednávce a další výhody

Aby vám nikdy nechyběl po ruce mikrodrink, je skvělým tipem speciální klíčenka na kapsli. Pro ty, kteří si nenechají ujít designové, ale zároveň praktické věci, je tu Carry kit z limitované edice přesně na 4 mikrodrinky. Do prodeje se vrací limitovaná edice tašky a termoobalu Karasinski a také limitované edice tašky Klimt.  K nákupu nad 1100 Kč navíc dostanete ochutnávkový set Mikrotea zdarma. Vyzkoušet si tak můžete i teplou variantu mikrodrinku, k jehož přípravě stačí voda s teplotou 60 stupňů. K nákupu nad 1600 Kč si pak sami budete moci vybrat dárek k objednávce. Navíc už nad 270 Kč získáte dopravu zdarma. Pokud se stane členem waterdrop® klubu, máte navíc slevu 15% na cokoliv. Získáte také dvojité body za nákup, které pak můžete vyměnit. Takže už na nic nečekejte a prohlédněte si speciální nabídku waterdrop® days, než vám uteče. Akce končí 2. 5. 2021.

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také