O ženách, které dělají to, co milují
V těhotenství založila značku Milju, díky které si lidé dávají najevo, jak moc se mají rádi
vložila 12.6.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

V těhotenství založila značku Milju, díky které si lidé dávají najevo, jak moc se mají rádi

Žaneta si přála podnikat už od dětství. Na vysoké dlouho přemýšlela, o čem by vlastně její podnikání mohlo být a rozhoupávala se k tomu, aby pracovala na sebe. K samotné akci něco začít ji však přinutilo až když se dozvěděla, že je těhotná. Věděla jsem, že když se nerozhoupu teď, tak s malým miminkem to bude ještě těžší”.

Proto se ihned pustila do práce a během pár dní vytvořila knihu Proč tě miluju, jejimž cílem je, aby si lidé dávali víc najevo, jak moc se mají rádi. Skládá se z otázek týkajících se vztahu, od počátku přes přítomnost až po plány do budoucna. Kniha je rozdělena do pěti kapitol, které vás směřují k tomu, abyste hledali konkrétní události a chvíle, kdy vám s tím druhým bylo dobře. Psaním knihy se zamýšlíte nad tím, co hezkého jste spolu prožili, co máte na svém partnerovi / své partnerce rád a také jaká jsou vaše společná přání.

Žaneta si jako poslání svého podnikání stanovila, dávat do světa víc lásky. Jedna kniha ji přišla málo k tomu, aby se tohle stalo, proto vytvořila značku Milju, jejíž vizí je vytvářet věci, které lidi přiblíží více k sobě. Dalším z produktů jsou např. přání nebo Kniha pro maminky, která se připravuje. Hotová je i anglická verze knihy Proč tě miluju.

“Podnikání vnímám jako možnost ovlivňovat svět kolem sebe a svůj život. Umožňuje mi totiž vytvářet věci, které mi na světě chybí. Vnímám ho jako cestu ke svobodě, k tomu určovat si náplň svého pracovního života a skloubit ho s rodinou. Největší motivaci pro mě teď je, že čekám miminko a chci mít práci, kterou si určuji sama podle potřeb rodiny“. Říká Žaneta, které se už od ledna, kdy začala, podařilo prodat přes 300 kusů knih a nyní připravuje další produkty. Brzy uvede na e-shop přání a má hotovou Knihu pro maminky. V plánu jsou také knihy pro kamarádky a hry, prostřednictvím kterých si lidé dávají najevo víc emoce. „Věřím totiž, že základem šťastného života jsou kvalitní vztahy a přála bych si, aby lidé věnovali více času a péče právě o ně. Produkty, které vytvářím by tomu měli pomoci“ ,dodává Žaneta.

Projekt Milju postoupil z regionálního kola podnikatelské soutěže T-mobile Rozjezdy do celostátního hlasování veřejnosti. Pokud se vám Žanetin nápad líbí a chcete podpořit její podnikání, dejte jí v soutěži hlas.

Díky tomu bude moci investovat do výroby dalších produktů a především získá finance na vytisknutí Knihy pro maminky.

Vyhlášení výsledků proběhne 22.6, tak držte Milju palce. A v červenci se Žanetě narodí holčička, to držte palce ještě víc!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také