Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Ukecaný listopadový úplněk
vložila 5.11.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Ukecaný listopadový úplněk

Poslední pracovní den 47. týdne bude pro mnoho z vás ve znamení zdaru. Máte něco nedořešeného na úřadech nebo soudech? Pak to dnes skončí, a to úspěšně. Tématy tohoto úplňku v Blížencích, který nastane právě v pátek 23. listopadu po půl sedmé ráno, jsou veškeré úřední záležitosti, smlouvy a komunikace. Budete velmi přizpůsobiví, nápadití, ale poněkud nestálí. Přesně takoví, jací jsou vzdušní Blíženci.

 

Komunikace ve všech stylech

Hlavně na důležitých jednáních se nesnažte někoho kritizovat, poučovat a už vůbec ne převychovávat. Na sto procent byste neuspěli. Projevte svou získanou energii jiným způsobem. Třeba změňte způsob komunikace tam, kde to vždy bylo konfliktní, nebo udělejte první akční kroky ke splnění svého plánu. Hlavně takové, ke kterým jste se zatím neodvážili. Při úplňku jste velmi odvážní, vnímaví a otevření, proto si snáze uvědomíte své vnitřní síly a sebevědomí.

Udělejte něco jen a jen pro sebe, ne jen pro ostatní. Chcete něco od života? Tak si o to řekněte! Nevíte jak? Buďte konkrétní, věcní a hlavně upřímní (k sobě i k druhým). Komunikujte doma, v práci i sami se sebou. Přestaňte se vymlouvat, proč něco nejde, ale najděte způsob, jak to půjde. Když nahlas neprojevíte, jak co cítíte, vnímáte nebo si přejete, tak to nikdo vědět nebude a nic se nezmění! Na to pamatujte. Úplněk vám správný způsob najde.

 

Systém místo chaosu

Nevyznáte se ve svém vlastním životě? Probíhá ve vaší hlavě nikdy nekončící bitva myšlenek? Vyberte si jen to, co je pro vás skutečně důležité a na to se soustřeďte. Důležité body si napište. Když vám bude těkat mysl zase někam do slepých uliček, vytáhnete si své poznámky a znovu krásně zacílíte svou pozornost. Držte se svého životního plánu, soustřeďte se jen na život, který skutečně chcete žít.

Nečekanou mentální energii můžete využít i ke studiu, poznávání nových míst i osob. Hravě a s lehkostí se vyrovnáte i velmi tíživými otázkami. Pozor na to, co slyšíte, nemusí být všechno pravda. Upovídanost a vlastní verze různých příběhů se budou prolínat do každodenní reality. Použijte selský rozum, věřte své intuici.

 

Zbavte se blokujících přesvědčení

Spojení Blíženců a Střelce vás navede na nové věci a budete mít nutkání vybočovat z řady. A to je nyní opravdu dobře. Můžete se tak snadno zbavit zažitých vzorců chování i přesvědčení, která se vám uložila do podvědomí rodiči i autoritami. Jak to udělat? Všechno, co jste kdy slyšeli a víte, že vás může nějakou formou blokovat, si napište na papír. Jaké myšlenky se zahnízdily ve vaší hlavě? Co jste zaslechli sami o sobě, o tom, co nemůžete dokázat, co nefunguje a co třeba naopak musíte? Až budete mít vše sepsáno, přečtěte si to a papír pak spalte. Představte si, jak vše odchází a rozpouští se.

 

Přeji vám správně zacílenou komunikaci!

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také