Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Ukecané novoluní v Blížencích
vložila 31.5.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Ukecané novoluní v Blížencích

V pondělí 3. června minutku po poledni proběhne další velmi transformační novoluní ve znamení Blíženců. Pokud pociťujete lehkou nervozitu, není to nic divného. Budou vás napadat otázky typu: „Jak se cítím?“, „Proč se necítím komfortně?“, „Jak to, že se změnily pocity v určitých situacích a ve společnosti některých lidí?“, „Co je pro mě skutečně důležité a jak si k tomu dopomoci?“ apod. Ano, řešit budete život jako takový, vztahy k ostatním a k sobě, i způsoby komunikace, a to, co ve skutečnosti na druhé vyzařujete.

Změny jsou ve vzduchu

S každým temným Měsícem může začít nová kapitola vašeho života. Blíženci jsou vzdušné znamení, potřebují pohyb a změnu. Nedivte se, pokud budete mít extrémně zvýšenou potřebu s někým komunikovat, stýkat a dotýkat se. Nemáte nikoho na blízku? Nevadí, klidně se vrhněte do úprav bytu či domu, změňte něco zaběhnutého, udělejte cokoliv jinak než obvykle. Uvidíte, jaký elán vám to dodá. Přitom stačí maličko, třeba jet do práce jinudy, jít na oběd do neznámé restaurace, oslovit někoho cizího.

Komunikace, cestování i obchodování

Blíženci vám poskytnou nekonečné možnosti a způsoby komunikace, jejich vládnoucí planetou je Merkur, král komunikace. Jak to s ní máte (ve vztahu k sobě i k ostatním)? Zkoušku, pracovní pohovor či náročnou poradu nebo přednášku tak zvládnete levou zadní. Nov přeje také cestování na kratší trasy a obchodu. Poznávejte nepoznané, ale dejte si pozor na to, s kým mluvíte. Proč? Překvapivě výřeční totiž budou všichni, vč. různých podvodníků a zlodějíčků.

Máj červen, lásky čas

A jak to bude s těmi vztahy a láskou? Už v karetním výkladu na tento měsíc jsem nastínila, že červen bude lásky čas. Asi to vyměnil s Májem. Mnoho páru ukončuje spoje svazku s tím, že si prostě už nerozumí. Novoluní vám pomůže pochopit, jak to má ten druhý. Budete mít schopnosti správně vyjádřit, jak co cítíte a vnímáte, a také se správně nacítíte do druhých. Takže se předejte zbytečným komplikacím z nepochopení ostatních. Vždyť Merkur (Mercurius) je podle římské mytologie poslem Bohů. Tak si nechte od něj pomoci. Učte se novým dovednostem a vědomě využívejte sílu slova i myšlenek.

A mimochodem, ještě se stihnete přihlásit na úžasný živý workshop do Brna o víkendu v polovině měsíce. Chcete se naučit využívat svou intuici a umět poradit sobě i druhým? Pak nakoukněte na detailnější informace sem. Moc ráda se s vámi uvidím a předám vám své vlastní zkušenosti. I překvapení je pro vás nachystáno. Jaké? To neprozradím, jinak by to nebylo překvapení.

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také