Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PRACUJI S DIAMANTY
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PRACUJI S DIAMANTY

Sdílím příběh své kolegyně Danči. 

Velice si jí vážím za její přistup a profesionalitu. Jsem hrdá na to, že je součástí Telefonické Komunikace s.r.o. 

Claudie Paldusová

 

 

 

 

 

PRACUJI S DIAMANTY

 

To zní dobře, viďte? Právě piji svou ranní kávu a přemýšlím, na co se dnes těším. Pracuji pro Telefonickou Komunikaci a mám to štěstí, že si mohu vybrat, čemu se kdy věnovat. A dnešní deštivý den si rozsvítím na diamantovovém poli mé oblíbené společnosti, které pomáháme s péčí o jejich klienty. 

Konkrétně to znamená, že mám před sebou databázi bývalých i současných zákazníků, velké množství kontaktů, kterým se ve firmě nikdo nestačí věnovat. Aktuálně všichni řeší jen ty, kteří se sami ozývají a na něco spěchají. Pro ostatní není čas ani člověk.

 

Mám krásnou úlohu se tohoto telefonování ujmout. Kolik lidí mi již takto poděkovalo, že “jsme si na ně vzpoměli”? Kolik “nás” pochválilo za příjemný marketing a perfektní péči? S kolika jsem si již jen tak krátce promluvila, jak se nyní mají a co případně kdy potřebují? Kolika jsem se trefila do myšlenek, že je téma pro ně nyní aktuální? “A víte slečno, že právě tohle zrovna řeším? To je ale náhoda ” I když to tak asi někdy může znít a je fajn ten dojem svěžesti v druhých vyvolat, dávno nejsem slečna a tak vím, že náhody neexistují. V tomto případě jde o kvalitní péči a vyjádření zájmu i o “spícího” klienta, kterou firma skrz nás poskytuje. A také vím, že i dnes našemu obchodnímu partnerovi přivedu zpět zákazníky, nebo se jim jejich jménem aspoň mile připomenu, protože jen nezbytné procento hovorů končí jinak, než jako milé zpestření dne pro všechny.

 

Opravdu pracuji s diamanty, co se třpytí, jak pro obchod, tak pro radost. Káva je dopita a já se opravdu i dnes těším, mám totiž na co  

 

 

Daniela Doležalů 

Obchodnice po telefonu  

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také