Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Polštářová výzva 2019 (pro Život v kufříku)
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Polštářová výzva 2019 (pro Život v kufříku)

Tímto příspěvkem bych chtěla oslovit ty nadšené švadlenky, které rády šijí pro radost ostatním. A klidně i ty, které by si troufly šít poprvé a hned pro radost někomu cizímu. Jednu polštářovou výzvu už mám za sebou, před vánoci 2018 jsme šili společně vánoční dárky pro nadační fond Pečovatel, kterým se můj projekt líbí a hlavně taky to, že z prodaných polštářků jde vždy část na nějaký charitativní projekt, a proto mě s tímto nápadem oslovili. Moc se to povedlo a přineslo radost na všech frontách!

Nadační fond La Vida Loca už jsem kontaktovala sama. Velmi mě totiž oslovil jejich projekt Život v kufříku.  

"Až 500 dětí je každoročně odloženo nebo z různých důvodů odebráno matce přímo v porodnici. Aby jednou netápaly, jak přišly na svět, jak vypadaly a zda je vůbec měl někdo rád, uchováváme vzpomínky na začátek jejich života v kufřících a pomáháme jim tak v období hledání vlastní identity. V Životu v kufříku jsou s námi lékaři a zdravotní sestry v 37 porodnicích po celé zemi, pěstouni a adoptivní rodiny, ochotní dobrovolníci a velkorysí sponzoři. Všichni věříme, že každé dítě má právo znát svůj příběh!" 

Dámy v nadaci jsem tedy oslovila s přáním být společně s mými a věřím, že postupně i vašimi polštářky součástí těchto kufříků. Kufříky samozřejmě nejsou nafukovací, ale na malý polštářek (bez výplně) se tam místo najde. 

Pravidla polštářové výzvy: 

Šijeme tedy pro novorozeňátka, pro holčičky i pro kluky. Budeme šít malý polštářek 35-37cm. Látky můžete použít svoje. Nemusí být nutně technika patchwork. Zadní strana stačí obálková/hotelová nebo taková jaká vám nejlíp vyhovuje. Pokud látky nemáte, ale přesto se chcete zúčastnit, můžete samozřejmě využít nabídku mého e-shopu. Je tam varianta s návodem a šitíčkem i pro začátečníky.

Tuto výzvu koordinuji já, polštářky budu postupně sbírat, a potom je odnesu přímo do nadace. Vše budu dokumentovat na mém FB, stejně jako tomu bylo i u minulé výzvy. Ušité polštářky prosím zasílejte na adresu: Zuzana Vávrová, Ocelářská 344/10, 190 00. Pokud mi dopředu napíšete  zprávu, že polštářek posíláte budu ráda. Šít můžete začít hned, uzávěrka bude podle počtu polštářků a potřeb kufříků... Opět vás budu informovat. Pokud vám cokoliv není jasné, napište mi prosím. 

Věřím, že jsem vás pro tuto výzvu opět nadchnula a že budeme společně hodnými sudičkami nad kufříky!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také