Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Po čem naše tělo touží?
vložila 24.5.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Po čem naše tělo touží?

Konečně jsem po několika letech došla na věc, kterou mi nikdo předtím neřekl. Pokud je člověk psychicky i fyzicky zdravý, nemůže mít problém s váhou. Psychika ruku v ruce souvisí s naším vztahem k jídlu a tím pádem i naší váhou. Po 13ti kilech dole jsem pochopila všechno, co vede k přibírání i hubnutí. Je důležité, abyste pochopili následujících pár řádků, pak už nemůžete mít problémy. Ať už se jedná o podváhu, nadváhu, ale i třeba anorexii, bulimii apod.

Co musíte pochopit, abyste dosáhli optimální váhy?

1) Naše těla neustále přijímají toxické látky. Nejenom ze stravy, ale také z chemických produktů nebo znečištěného ovzduší. Tím pádem jsme zanešení a náš organismus není  schopen fungovat tak, jak by měl. Tím pádem v nás nefungují procesy, které jsou nutné k dosáhnutí optimální váhy.

2) Je nutno podívat se na špatné myšlenkové vzorce, které vedou ke špatným návykům a ty pak k různým problémům. Může to být nadváha, podváha, ale i anorexie, bulimie a jiné těžší onemocnění.

3) Zdravé tělo i mysl ví přesně, co potřebuje. Nemusíte proto žádat výživové poradce o jídelníček, protože naše tělo ví samo nejlépe, co a kdy má jíst. Dokonce nám řekne i to, kdy se máme hýbat. 

4) Jsme neustále masírováni médii. Kvůli tomu pak zkoušíme diety, díváme se , jak se stravují a cvičí ostatní a snažíme se zkoušet to samé. To vše vede ke zmatku a poté si nejsme jisti vůbec ničím a vyhledáváme rady zvenčí. Naše těla nám přestávají dávat ty správné signály!

Sama jsem měla problémy jak s váhou, tak samozřejmě se špatným vztahem k jídlu. Poté, co jsem svoje tělo začala čistit, zmizely například nepříjemné chutě na nezdravé potraviny. Jakmile jsem se začala soustředit na psychiku, vymyzely myšlenkové vzorce, které mě neustále vracely ke špatným návykům. Byla jsem v naprostém zamotaném kruhu. Po přejezení, jsem se obviňovala, což vedlo k dalšímu přejídání.

Vše jsem pochopila a došlo mně, že není normální, když se ptám ostatních, co, kdy a kolik mám jíst a už vůbec ne, jak a kdy mám cvičit. Stačí se opravdu psychicky i fyzicky uzdravit a vše, co potřebujete, budete vědět sami. Vaše tělo bude přesně vědět, po čem touží. 

Pokud toužíte po změně, která je trvalá a přirozenou cestou, zvu vás ke mně: https://pocemtelotouzi-cz.webnode.cz/ 

Můžete se přidat k ostatním a být inspirací a motivací Občas se stačí vydat trochu jinou cestou a uvěřit přírodě

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také