Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Pitný režim v práci
vložila 24.2.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pitný režim v práci

Podle zákoníku práce má zaměstnavatel povinnost zajistit svým zaměstnancům pitný režim. V praxi to znamená, že stačí obyčejná pitná voda s kohoutku. Co když ale vašim zaměstnancům nebo jen vám nechutná?  

Vyzkoušejte unikátní mikrodrink waterdrop®, který představuje alternativu ke slazeným nápojům v plastu. Jedna kapsle ochutí až 600 ml vody, bez zbytečného cukru a chemie. Obsahuje navíc  řadu vitamínů a antioxidantů. Pitný režim pomáhá Waterdrop zajistit nejen jednotlivcům, ale i ve firmách. Zákazníky jsou firmy od pěti do padesáti tisíc zaměstnanců. Například řada CLEAN se může hodit do kanceláří jako příjemný benefit. Obsahuje niacin, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, vitamín E pak k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kapsle podporují nejen v dodržování pitného režimu, ale mají i pozitivní dopad na odpadové hospodářství. V balení po dvanácti kapslích je množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové lahve. „Jsme hrdí, že kapsle snižuje produkci odpadu o 97 % oproti klasické PET lahvi,“ říká ředitelka společnosti Waterdrop pro Českou a Slovenskou republiku Kateřina Navrátilová. Ve společnosti Waterdrop se snaží v každém kroku výroby produktu dbát na sociální a environmentální aspekty. Rostliny se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Při rozvozu k zákazníkům využívají služeb dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Pro kompletaci papírových obalů využívá pracovní síly v chráněné dílně. Pro společnosti dále Waterdrop nabízí služby recyklace obalů od kapslí nebo propočet úspor na plastových obalech a CO2 při dopravě. Kapsle lze také využít jako dárek pro partnery, kdy je možné samozřejmě umístění loga.

Pití kapslí Waterdrop tak může být nejen zábavné, zdravé, ale také pomůže k ochraně životního prostředí a snížení množství vyprodukovaných plastů.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také