Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Ohnivé novoluní přinese novou energii
vložila 3.4.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Ohnivé novoluní přinese novou energii

Začíná nám nový roční cyklus, jaro je v plném proudu a s novoluním dostanou čerstvou energii i naše pracovní aktivity. Elán sebou přinese právě nov v pátek 5. dubna deset minut před jedenáctou dopoledne v ohnivém Beranu velmi razantně. Budete mít dojem, že se prostě musíte posunout a něco udělat, a také chuť mluvit, komunikovat a sdílet své nápady a dojmy.

Cílené zaměření pozornosti

Malinko vás zabrzdím, je potřeba se soustředit vždy jen na jednu věc, a tu opravdu dotáhnout do konce. Zamyslete se i nad rozdělanou prací z minulosti, pokud již pro vás nemá význam, uzavřete ji. Aby mohlo vzniknout něco nového a úžasného, je třeba ukončit vše, co nemá budoucnost. Energie musí být vyváženy, aby mohly bez limitů proudit. Vím, že v některých případech to bude těžké, protože síla, odvaha a spontánnost bude sílit i těch jedinců, kteří to tak obvykle nemají. Své nadšení raději vložte opravdu jen do jedné věci (záležitosti, úkolu), až pak pokračujte další. Vyplatí se vám to.

Důvěřujte své intuici

Co se ještě potřebujete zpracovat, která věc vykukuje z vaší duše k řešení, dořešení? Naslouchejte pozorně sami sobě. Vaše intuice vám úžasně napoví, co dělat, abyste znovu mohli opravdu zářit. Příroda se probouzí k životu, udělejte totéž. Pokud porozumíte sami sobě, můžete slavit neobyčejné úspěchy a opravdu udělat průlom v životě. Nevíte, jak se spojit sami se sebou? Objednejte si průvodce životem „Magie pro šťastný život bez kompromisů“, najdete v něm mnoho odpovědí na své otázky. Navede vás s lehkostí a přesně tempem, které potřebujete.

Toto novoluní bude opravdu velmi temperamentní, ovlivněné dynamikou ohnivého Marse, který je planetou Berana. Snažte se proto kočírovat svou netrpělivost, výbušnost, nenechte se vtáhnout do hádek a sporů. Raději se věnujte tomu, co je pro vás skutečně důležité a přínosné- vaše vlastní plány a budoucnost. Chcete ze sebe dostat nahromaděnou energii? Pak si běžte zaběhat nebo zasportovat. Nejen, že vám vaše tělo bude vděčné, ale utřídíte si i myšlenky a třeba dostanete i nové, inovativní nápady, jak vše posunout, hlavně v oblasti práce. Nechce se vám sportovat? Napětí se můžete lehce zbavit i příjemnými aktivitami v ložnici.

 

Štěstí se otočí zády jen na oko

Planeta štěstí, Jupiter, nabere ve středu 10. dubna zpětný chod, a rovnou na 123 dní. Toto období vám možná nepřipadne příliš příznivé. Nenechte se ošálit dojmem, že vás vaše štěstíčko opustilo, i když některé situace nebudou úplně příjemné. Možná nebudete chápat, co se to děje, ale časem na to přijdete. Ti nahoře i vaše vlastní duše přesně ví, co je pro vás dobré a přínosné. Nepropadejte beznaději, uvidíte, že vše bylo správné, a mělo se stát přesně tak, jak se stalo. Jednoduše řešeno, bude to velmi přínosné období pro vaši budoucnost. Přijměte své životní lekce a poučte se z nich.

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také