Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Očistné novoluní v únoru
vložila 3.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Očistné novoluní v únoru

Celý leden doznívaly energie z loňského roku. Tak jste intenzivně čistili, dokončovali a připravovali se na to, co přijde. Toto novoluní ve Vodnáři vám neskutečně uleví. Pomyslný záchranný kruh vám hodí v pondělí 4. února chvilku po desáté večer. Uvolněným řetězů, které vás poutaly k minulosti, získáte pocit volnosti a tolik očekávané svobody. Očekávejte mnoho emocí a dlouho potlačovaných pocitů. Vlivem toho všeho se budou dít velké přesuny, převraty a stěhování, hlavně v pracovní oblasti. Změny, které nastanou, budou opravdu zásadní.

Intuice vám skvěle napoví

Není však čeho se obávat. Účinky novu budou očistné, řekla bych třpytivé a jiskřivé. Vaše cesta i správný směr se ukážou jasněji a zřetelněji. Emoční nestabilita způsobí to, že budete chtít všechno, nejlépe hned.  Postupujte pomalu, ohleduplně k sobě i druhým. Není kam a proč spěchat. Nové dveře zůstanou pro vás otevřeny i o chvíli později. Plně důvěřujte své intuici, navede vás vždy správně. Nebojte se překročit svou komfortní zónu. Prostě jděte za svými sny a touhami, ať se zdají jakkoliv šílené nebo nereálné.

Nevíte, jak na to? Na cestě ke snadnému splnění vašich snů vám pomůže eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

Ať už začnete cokoliv- nové plány, projekty, práci či aktivitu, vše bude mít úspěch. Toto novoluní je opravdu jako vidět padat tu nejzářivější hvězdu. Tak využijte této extrémně silné konstelace, nejvíce se projeví v oblastech, kde je zapotřebí spolupráce a nové nápady. Také vše, co je spojené s vědou, výzkumem i technikou, marketingem nebo reklamou. Vystupte ze svého stínu, vystavte se na výsluní a nechte prozářit denním světlem své myšlenky a dejte jim život. Nezapomínejte ale na to, kým ve skutečnosti jste. Vše dělejte v souladu se sebou samotnými, sjednoťte s rytmem svého srdce i plánem duše.

Láska jako lék a osvobození

Máte pocit, že vás stále něco brzdí nebo tíží? Pojmenujte to naprosto konkrétně. Co to je? Je to nějaká závislost, návyk, negativní opakující se vzorec chování nebo pocit viny či někdo ublížil vám? Řešení je na jednu stranu jednoduché a na tu druhou pro mnoho lidí téměř nerealizovatelné. Je to sebeláska. Pokud přijmete sami sebe, pak si i odpustíte a dokážete odpustit i druhým. Milujte se přesně takoví, jací jste. A také to ukažte celému světu. Věřte, že jste jedineční, a nikdo není stejný jako vy. Nov vám pomůže zbavit se nežádoucích vlivů a věcí ve vašem životě. A tím můžete osvobodit jednou pro vždy sami sebe.

 

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také