Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
NEMŮŽEŠ ZHUBNOUT? ROZPROUDI LYMFU!
vložila 12.9.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

NEMŮŽEŠ ZHUBNOUT? ROZPROUDI LYMFU!

Lymfa je průhledná, někdy bílá mléčná až nažloutlá tekutina, která odstraňuje vše, co do těla nepatří. Je to naše přirozená čistička nečistot, toxinů, odpadů. Jelikož lymfu nevidíme a často o ní nevíme, zdá se nám nedůležitá, ale pokud neplyne volně, dochází se stagnaci a ucpání v těle. Lymfa nesmí být v tuhém stavu (např. tvrdé otoky na nohách), pokud je, dochází k hromadění veškerého odpadu, toxinů, tuků, vody, plísní v těle a tím si zaděláváme na různé problémy a nemoci (zdravotní problémy - nemoci, celulitida, obezita, křečové žíly, únava, oslabená imunita, kožní problémy, gynekologické problémy, a mnoho dalšího).  Proto je důležité se při celkové detoxikaci organismu zaměřit i na ní.

Teď si možná řeknete, že budete muset do specializovaného salónu, ztratíte hromadu již tak drahocenného času a vaše peněženka zchudne o nemalou částku. Hlavu vzhůru… postarat se o bezproblémové proudění lymfatické tekutiny můžete i z pohodlí domova a to zlomek salónových cen.

Co budeme potřebovat k lymfatické masáži v domácích podmínkách?

  1. Spa rukavice
  2. Tělová sůl (nejradši mám grapefruitovou a s mořskými řasami, ale používat můžete jakoukoli)
  3. Jakýkoli gel/krém s anticelulitidním účinkem (lipolytický gel, chilli krém, krém na dokonalá stehna, atd. )

Kromě lepšího zdravotního stavu a úbytku centimetrů získáte již po prvním použití tělové soli hebkou, vláčnou a hydratovanou pokožku. Nutné je si uvědomit, že kosmetické produkty nejsou samospásné. Jsou podpůrnými pomocníky na cestě za vysněnou postavou. Nutná je i fyzická aktivita a změna jídelníčku (stravovacích návyků). Tělové soli byste měli používat po celý rok v rámci péče i pokožku a lymfatický systém a nezapomenout 1x – 2x ročně (jaro/podzim) své tělo detoxikovat.

Lymfatická masáž spa rukavicí má svá pravidla a postupy. Zajímá vás jak masáž správně provést? Napište mi, nebo navštivte fcb skupinu, kam jsem natočila video.

www.yona.cz

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také