Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Moje pracovní cesta aneb jak se stát svatební koordinátorkou
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Moje pracovní cesta aneb jak se stát svatební koordinátorkou

V tomto článku bych se s Vámi chtěla podělit o můj pracovní příběh a napsat o tom, že téměř nic není nemožné, když si jde člověk za svým. Teď už sama sebe vidím jako spokojenou, úspěšnou ženu, ale vždycky tomu tak nebylo…

Začátky nejsou (téměř nikdy) jednoduché

Nepocházím ze zrovna bohaté rodiny a všechno jsem si musela vydřít už od mala. Když se poohlédnu zpět, tak je to vlastně asi správně, protože si velice vážím všeho, co mám a tak k tomu také přistupuji- s opatrností a pokorou. Kdysi jsem začínala na brigádách jako pomocná síla na poště, případně jako prodavačka na pokladně, či později hosteska. Každá z těchto prací mi hodně dala a taky jsem si díky nim uvědomila, že chci něco více- samozřejmě více peněz, ale především samostatnost a možnost dělat to, co mě baví. Po škole jsem nastoupila v bance, kde jsem byla docela spokojená, ale něco mi tam chybělo.

Vždycky jsem byla kreativní duše a chtěla jsem toho využít

Jak už to tak často bývá- dostala jsem se k mému podnikání a vysněné práci náhodou. I když to možná zase tak velká náhoda nebyla. Vždycky jsem se ráda do všeho motala, komunikovala s kamarádkami jejich nápady apod. Jednou pak za mnou kamarádka přišla s tím, jestli bych jí nemohla poradit se svatbou. Náhodou jsem znala člověka, který vlastnil krásný zrekonstruovaný mlýn, a napadlo mě, že by se dala svatba udělat tam. Všechno jsem to domluvila a kamarádce ještě pomohla s výzdobou a venkovním párty stanem. Na svatbě byli všichni z místa i výzdoby nadšení a spousta lidi se ptala, kdo svatbu zařizoval. No to víte, že kamarádka okamžitě ukázala na mě. Postupně jsem začala pořádat svatby pro známé, jejich známé a postupem času i různé neznámé. S přítelem máme navíc eshop www.my-hobby.cz na párty stany a nejrůznější dopňky, které půjčujeme i prodáváme.

Když se nad tím tak pozastavím, tak si myslím, že to všechno nebyla zase taková náhoda- zkrátka je potřeba žít naplno, pomáhat ostatním, postupně se zdokonalovat a Váš vysněný život si Vás často najde sám.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také