O ženách, které dělají to, co milují
Mentoringová platforma DoToho! je opět otevřená přihláškám
vložila 20.4.2022
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Mentoringová platforma DoToho! je opět otevřená přihláškám

Program DoToho!, který během svého ročního působení pomohl více jak 220 firmám, vznikl z iniciativy pražského byznysového centra Opero, za nímž stojí bývalý manažer poradenských firem a investor Pavel Přikryl s jedním z nejúspěšnějších tuzemských podnikatelů Pavlem Bouškou (VAFO) a Pražského inovačního institutu v čele s Bobem Kartousem. Program je zdarma díky podpoře hl. města Prahy a partnerů Česká spořitelna, Google, PRE, Asociace malých a středních podniků a mnoha dalších. A také díky všem mentorům a expertům, kteří svůj čas a zkušenosti věnují pro bono. Program zaštiťuje pražský primátor Zdeněk Hřib.

„Projekt je založen na poradenských službách profesionálů a vychází ze základních postupů, které se běžně používají při rozvoji startupů. My ale zapojujeme experty z více oborů, rozsah předávaných informací rozšiřujeme a přizpůsobujeme i jejich formu tak, aby byla co nejlépe využitelná pro běžné typy podnikání a současnou situaci,“ popisuje program DoToho! Pavel Přikryl.

Mentoringová platforma DoToho! pro malé a střední podniky je opět otevřená pro všechny podnikatele a jejich firmy, kteří řeší, jakým směrem se vydat, na koho se obrátit nebo si jen chtějí potvrdit svou vizi. S pomocí nejzkušenějších podnikatelů u nás můžete zdarma nastartovat své podnikání, posunout se a rozvíjet svou firmu.

  • Hledáte nový směr pro své podnikání?
  • Posuňte své podnikání na novou úroveň!
  • 15 hodin, které změní váš pohled na podnikání
  • Nastartujte své podnikání díky mentoringu zdarma
  • Přední čeští podnikatelé předávají své zkušenosti českým firmám

Více informací a přihlášení najdete na www.dotoho.pro

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také