Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Máte svoji konjac houbu?
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Máte svoji konjac houbu?

Konjac… Zvláštní název, že? Za tímto slovem se ukrývá 100% přírodní mycí houba složená z prášku hlízy exotické květiny Amorfofallus konjac. Amorphophallus konjac je rostlina mající alkalickou povahu. Obsahuje vodu, bílkoviny, uhlovodíky, tuky, sodík, draslík, hořčík, železo, fosfor, měď, zinek, vitamín A, vitamín E, vitamín D, celý komplex vitamínu B1, B2, B5, B6, B12, vitamín C,  mastné kyseliny, kyselinu listovou a vlákninu. Nemůže se tedy divit, že v Japonsku ji využívají nejen jako prostředek pro péči o pleť, ale i jako potravinu. Doporučuje se lidem s dermatologickými problémy a různými druhy alergií.

Čištění je základ krásné a zdravé pleti. Dokonale vyčištěná pleť? S konjac houbičkou ano. 100% přírodní produkt vhodný i pro tu nejcitlivější pleť.

KONJAC HOUBIČKA

- je antibakteriální
- čistí do hloubky
- masíruje pleť, zlepšuje mikrocirkulaci
- funguje jako velmi jemný peeling
- pomáhá v boji s akné a čistí ucpané póry
- hodí se i na citlivou pleť
- lze používat i bez čistících přípravků
- odstraňuje šupinky kůže ???? dokonalý make-up!
- vyrovnává pH pokožky a hydratuje ji
- s tianDe čistícími gely dosáhnete dokonalého výsledku

Pro více informací a přesné použití jednotlivých produktů mě kontaktujte. Navíc můžete nakupovat s více jak třetinovou slevou. Jak na to? Napište mi.

www.yona.cz

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také