Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Lži, sex a prachy za novu
vložila 5.11.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Lži, sex a prachy za novu

Lži, sex a prachy? Ne, teď nemám na mysli písničku od Wanastowek, ale toto novoluní. I když ta písnička taky stojí za to. 

Nov nastane ve středu 7. listopadu chvilinku po 17 hod a ovládne ho znamení Štíra. Transformovat se budou hlavně vztahy. Novinky čekejte ve všech formách vztahů, v partnerství, mezi známými, v rodině i v práci.

Máte „spojenectví“, kde se jen trápíte? Možná si nalháváte, že jednoduše trpět musíte (ve vztahu).

„I moji rodiče a prarodiče to zvládli, i když to rozhodně nebylo ideální, tak proč ne já?!“

„Mám malé děti, tak se nemohu rozvést!“

„Nemohu odejít z práce, kdo by za mě platil složenky?“

 

Co se dostane na povrch?

Vaše bolest se v těchto dnes dostane více na povrch, na to se připravte. Začnete konečně konat? Jde o zažitá přesvědčení, zděděná po našich předcích nebo ani nevíte, proč takto jednáte. Může se jednat i o zkušenosti nebo „přísahy“ z některého z minulých životů. Vše prolomíte tak, že tuto skutečnost přijmete jako fakt, poděkujete za zkušenost a vědomě se rozhodnete začít znovu a jinak. Propusťte minulost a vše, co vás omezuje a brání vám.

Dokonce i Jupiter se vydal na pomoc. Ve čtvrtek se po zhruba roce posune do dalšího znamení a tím nepříznivé faktory a situace nahradí podstatně přívětivějšími. Tento nov si má prapodivnou energii, s velkou silou zatáhne za nitky a zničí vše nefunkční a neviditelné šance budou najednou zřejmé. Konec i znovuzrození naráz (stěny mezi světy jsou tenčí, nedávno jsme měli i Svátek všech svatých. Jak symbolické, že?). Budete i nenápadně dotlačeni k uvědomění si svých pocitů a vazeb k minulosti. Ani staletí trvající záležitosti už nemusíte vláčet stále sebou.

 

Další dluh, ne děkuji!

Všímejte si také svých financí. Štír vám radí, abyste se dále nezadlužovali. V naprostém klidu si všechny své finanční plány rozvrhněte, vytvořte si vizi do budoucna. Začněte s čistým štítem. Nyní se i velkolepější záměry mohou povést a vy se tak snáze vydáte na cestu ke zhmotnění svých snů. Půjde o takový restart vašich těl, projektů i způsobu života. Vaše reakce proběhnou rychlostí blesku a své intuici budou moci důvěřovat opravdu všichni. Tak toho využijte ve svůj prospěch!

 

 

Čím potěšíte své tělo?

Připravte se i na zvýšené libido v těchto dnech. Ne nadarmo patří Štír k nejerotičtějším znamením. Ti, co mají stálého partnera, budou chtít vyzkoušet něco nového, udělat alespoň malou změnu. A vy, co nikoho nemáte, nezoufejte. Jedinců, kteří jsou na tom stejně jako vy, běhá po světě spousta (a možná vás tyto dny dají krásně dohromady). Vybít si nečekaný příliv aktivity budou potřebovat opravdu všichni. I sportovní aktivity přijdou vhod.

 

Krásný transformační nov!

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také