Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Kuřecí prsní šunka nejvyšší jakosti i pro ty nejvybíravější strávníky
vložila 4.2.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Kuřecí prsní šunka nejvyšší jakosti i pro ty nejvybíravější strávníky

 

Krájená kuřecí prsní šunka nejvyšší jakosti zauzená od Drůbežářského závodu Klatovy získala certifikát České cechovní normy. Díky vysokému obsahu masa a vynechání zvýrazňovačů chuti, barviv a přidaného lepku šunka vyniká a splňuje nadstandardní parametry cechovní normy, která jí byla udělena 22. ledna 2020. Produkt ve vybrané kvalitě s delikátní a jemnou chutí je nepostradatelnou svačinkou i pro ty nejmenší.     

Hledání kvalitní a chutné šunky zabere i několik minut studování obalu v obchodu či supermarketu. Dnes, když se spotřebitelé spíše rozhodují pro kvalitu nad kvantitou, musí splňovat uzenina několik kritérií. Důležitá je chuť, aby oslovila i ty nejmenší. Další prioritou pro výběr je především v dnešní době složení produktu. Spotřebitelé se zaměřují dále i na obsah živin a vitamínů, a zjišťují si podíl masa. A právě kuřecí prsní šunka nejvyšší jakosti zauzená, krájená 100 g obsahuje 95 % masa a je zpracovaná z celosvalových poctivých kuřecích prsou z Klatov.

Zauzení dodává šunce na šťavnatosti a chuť je daleko výraznější. Plní tak i náročná očekávání nejmenších a nejvybíravějších strávníků. Šunku si zamiluje jistě celá rodina nejen jako vydatnou a chutnou svačinku, ale i jako rychlou a lahodnou večeři. K zakoupení je například v řetězcích Billa.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také