Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Každá žena má právo být krásná a nemoc ji nesmí zastavit
vložila 13.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Každá žena má právo být krásná a nemoc ji nesmí zastavit

Rakovina prsu se bohužel stala smutnou součástí našich životů. Podle Národního onkologického registru postihne karcinom prsu v ročně přibližně 6 500 českých žen. Některé případy pak končí i odstraněním prsu, což má zásadní vliv na sebevědomí ženy. V takovou chvíli je nejen pohodlné, ale také krásné prádlo naprosto stěžejní.

Říjen je měsíc, ve kterém si celý svět připomíná problematiku zhoubných nádorů prsu, jde především o šíření povědomí o prevenci a včasném záchytu tohoto onemocnění a vyjádření podpory pacientkám s karcinomem prsu. Protože symbolem rakoviny prsu je růžová stužka, je tento měsíc zasvěcený povědomí o rakovině prsu také nazýván Pink October.

K podpoře i šíření povědomí se rozhodl přispět i český e-shop se spodním prádlem. „Rozšířili jsme nabídku protetického prádla a rozhodli se ukázat, že i ženy po ablaci prsou se mohou ve spodním prádle cítit dobře. Chceme, aby tyto zákaznice nemusely rezignovat na svůj styl, a tak si u nás mohou vybrat podprsenky krajkové, hladké nebo sportovního vzhledu. Všechny přitom stoprocentně funkční a pohodlné,“ popisuje Markéta Lojdová, specialistka na dámské spodní prádlo z Astratex.cz.

Tento typ podprsenek přitom funguje tak, že vnitřní strana košíčků z hladkého mikrovlákna či bavlny obsahuje kapsičky pro vložení protetické náhrady, čímž vytvoří zdání přirozeného poprsí. Ramínka u těchto podprsenek bývají širší a měkce podložená, aby jejich nošení bylo pohodlné a nezařezávaly se.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také