Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karetní poselství na ÚNOR 2019 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karetní poselství na ÚNOR 2019 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

něco, na čem jste dlouho pracovali, nevychází tak, jak byste si přáli. Nedostává se vám zaslouženého uznání. Nebuďte smutní, vše přijde, jen o nějaký čas později. Neupouštějte od svých snů a dlouhodobých plánu, deprese nejsou na místě. Negativní myšlenky vyžeňte z hlavy. Bojíte se něčeho? Přeměňte svůj strach v potřebnou energii. Ta vám pomůže uskutečnit opravdový průlom v životě. Důležitý je jen váš vlastní postoj k obavám, změňte své uložené programy v hlavě.

Máte v sobě vynikající varovný systém, který vás vždy předem varuje, když se něco vychýlí z rovnováhy. Ve druhé polovině měsíce vstupujete opravdu na nebezpečné území. Buďte proto opatrní a všímejte si okolí. Ve schopnosti budou prověřeny od základu. Život prožitý naplno se neodehrává pouze v bezpečí. Nová zkušenosti prověří vaši odvahu. Zaměřte svou pozornost na to, že se stáváte úspěšnými, šťastnými a zdravými, a ne na to v čem pociťujete nedostatek.

Býci,

připadáte si jako oběť okolností? Někdo vás využívá nebo zneužívá? Život není férový? Bohužel je to realita, ve vašem okolí je někdo, kdo vám nepřeje váš úspěch nebo vám závidí. Nebojujte nyní s nikým a ani příliš neobhajujte. Na vše čas přijde. Pozor na přehnané reakce. Dovolte si plně věřit své intuici a svým zkušenostem, provedou vás touto situací.  Jednoduše řečeno, nelze setrvávat v minulosti, pak se nemůže nic kloudného projevit v přítomnosti.

Jsou sny, které plníte opravdu vaše nebo jen plníte přání někoho jiného? Možná se honíte za majetkem, penězi či postavením. Asi se cítíte bezpečněji, když máte souhlas ostatních. Nebo chcete jen mít své jistoty? Přehodnoťte své sny. Jaké máte schopnosti? Vstupte do nového, lepšího období, které bude přínosné pro vás. Buďte otevření a komunikujte. Dobře položená otázka (i sobě samotnému) má cenu zlata.

Blíženci,                                                                                                                                      

máte nějaké tajné přání? Můžete mít radost, vaše štěstí čeká za rohem. Neztrácejte dále čas, hlavu nahoru a hrdě vykročte vpřed. Snad všechny dveře se před vámi budou otevírat. Nyní je možné snad všechno, pokud ze sebe vydáte maximum. Přijměte příležitosti, které vám přicházejí. Ani v tomto období nezanedbávejte sebe samotné. Odpočívejte, relaxujte, věnujte se i svým zálibám. Zjednodušeně řečeno- mějte rádi sami sebe za všech okolností. Vy sami musíte pro sebe tou nejdůležitější osobou.

Druhá polovina února vás donutí z myšlení. Máte skutečně jasno ve svých plánech a záměrech? Zastavte se, podívejte se na vše z většího odstupu. Buďte sami k sobě opravdu upřímní, prověřte své vnitřní motivy. Doplňte si své síly, v budoucnu se vám to vyplatí. Radost do života si můžete vrátit i pohybem. Vyrovnejte čas věnování práci a zábavě. Tančete, hýbejte se, buďte aktivní. Nové a tvůrčí myšlenky dostanou prostor.

Raci,

v první části měsíce budete muset něco obětovat a možná z toho budete trošku smutní. Ale tento konec nebude tak strašný, jak jste si představovali. Vše se změní sami nebo se něco prostě stane. Buďte tvůrčí, pak to snadno překonáte. Z této životní lekce se můžete hodně poučit a tím i získat. Nyní si zapisujte své myšleny a postřehy, vyplatí se vám to. Zaveďte si do života znovu řád a systém. Získáte tím znovu tolik vytouženou jistotu a stabilitu. Začněte konat, ale rozvrhněte si své kroky předem. Vytvořte si svá vlastní pravidla.

Ve druhé části února získáte schopnost uskutečnit i ty nejnebezpečnější úkoly. Vaše myšlenky se budou kultivovat a vztahy prohlubovat. Nezáleží na tom, co se bude dít, nic vás nemůže odklonit ze směru vašeho vývoje. Skvěle dokážete využít vlastní tvůrčí energii. Stačí se jen zamyslet nad vlastní hodnotou a prioritami.  A jít a žít vždy v souladu se sebou samotnými.

Lvi,

budete se muset v něčem opravdu důležitém rozhodnout. Naráželi jste v poslední době na problémy a překážky? Věřte, že brzy tomu bude konec. Zbavte se strachu a obav z minulosti, pak ve vašem životě nastanou změny. Nic není nemožné a jste to jenom vy, kdo o tom rozhodne. Vzpomeňte si na přísloví „Dvakrát měř a jednou řež“.  Asi máte pocit, že jste už totálně vyčerpaní tím vším, co se kolem děje. Ale věřte, že největší sílu v sobě objevíte právě, když máte pocit, že vás život trhá na kusy. Sílu dočerpáte i tím, že opustíte lidi, prostředí i situace, které vám již neslouží.  Přijde vám do života nová síla a s ní i emoční vyrovnanost.

Někdy se setkáváme s překážkami, které nám připadají jako neskutečně vysoké hory. Ty nás pak dělí od úspěchu. Nesnažte se tuto pomyslnou horu přelézt ani odklidit. Cesta oklikou se zdá sice mnohem náročnější, ale nemusí to být tak být. Stačí být jako voda a přirozeně si najít a vytvořit cestičku. Jednoduše se přizpůsobit. Zamyslete se také nad tím, zda nejste na někom či něčem závislí. Závislost je jen náplast na nedostatek. Co vám v životě chybí.

Panny,

můžete si oddechnout, období horlivé činnosti a vnitřního neklidu končí. Dopřejte si odpočinek. Odpovědi na své otázky se dozvíte, jen to bude trošku později. Nebude na škodu stáhnout se na čas do vlastního světa. Relaxace i trochu samotu vám pomohou obnovit duševní i fyzické síly. Pokud ucítíte potřebu někomu se vypovídat, udělejte to. Máte určitě ve svém životě někoho, kdo je vám blízko, a pokud ne, tak existuje i odborná pomoc. Každé rozhodnutí, které uděláte, musí být v souladu s vaší podstatou. Uvědomte si, že role, které přijímáte, vás posouvají, ať už nahoru nebo dolů.

Definitivně opouštíte období překážek, očekávejte už jen pozitivní spád událostí. Dostáváte se stádia dobrodružství a objevování. Máte-li chuť na změnu, udělejte ji. V každém případě už nemůžete i nadále zůstávat tam, kde jste. Zbavte se všech strachů a vykročte rázně vpřed. Nezapomínejte na lásku, má mnoho podob a stylů. Obdarovávejte láskou a také ji otevřeně přijímejte. Buďte láskyplní i sobě samotným, v projevech i myšlenkách.

Váhy,

měli jste na své cestě překážky nebo jste se potýkali s problémy. Nyní se vše vyřeší. Vaše cesta je volná! Za poslední týdne jste se toho opravdu hodně naučili a tím jste se otevřeli novým příležitostem. Komplikace odplouvají do neznáma a před vámi leží budoucnost nabitá skvělými možnostmi. Nezapomeňte si dále chránit své hranice. Ostatní se na vás dopustí jen toho, co jim vy sami dovolíte. Všímejte si reakcí svého těla i pocitů, které ve vás určití lidé či situace vyvolávají a podle toho jednejte. Ani vy sami nezasahujte do vnitřního prostoru ostatním.

Buďte vnímaví k tomu, co se kolem vás děje, ale zachovávejte si neutrální postoj. Příliš nezasahujte a nechce věci volně plynout. Tím vše uvidíte jasněji a nebudete zatíženi předsudky nebo vlastními touhami. Nic si také neberte osobně. Vše je proměnlivé, stejně jako lidé kolem vás (přicházejí i odcházejí). Do vztahů přichází přiliv nového citu. Nezadaní se mohou snadno seznámit nebo se probudí živelnou energií váš stávající vztah. Radujte se z každého dne, oceňujte sebe i partnera.

Štíři,

ve vašem životě končí určité období, připravte se na zklamání a odklady. Přichází změna, jejíž součástí je právě určitá ztráta. Je to však nevyhnutelné a bránit se tomu by bylo zbytečné. Věřte, že nakonec vyjdete z celé situace posíleni. Život je prostě změna. I vaše vnitřní dítě se hlásí o slovo, chybí vám totiž dětská radost a zvídavost. Alespoň na chvíli vyskočte z rychlé jízdy životem a nenechte se pohltit starostmi. Zastavte se a udělejte klidně něco bláznivého, jen tak, pro radost. Hrajte si, dovádějte nebo alespoň poslouchejte, jak si hrají děti. Vrátí vám to do žil nadšení.

Ve druhé polovině měsíce budete muset udělat něco jinak, než obvykle, a tím si vyléčit svá stará zranění. Pokud se z celé situace nepoučíte, budete opakovat chyby z minulosti, pak se vám vše znovu zopakujete. A to, předpokládám, nechcete. Když uděláte totéž, co předtím, dostanete také totéž, co předtím! V to, co se již stalo, hledejte jen informaci a poučení. Vždy respektujte svá vnitřní pravidla, nesnažte se přizpůsobit okolí. Tím byste jen poškodili vlastní hodnotu a sebeúctu.

Střelci,

na začátku měsíce nebude příhodná doba začínat cokoliv nového. Nové projekty a ani vztahy nebudou úspěšné. Všechno je zpomalené. Budete mít pocit, že se nejde pohnout z místa. Jakoby vám výhled zakrýval černý mrak. Nebojte se, není to na pořád, vyčkejte, na pár týdnů vše odložte. Stálo by za to i stáhnout se na nějaký čas do samoty. Prozkoumejte své pocity a zjistěte, z čeho vše pramení. Pravděpodobně si toho na sebe berete až příliš. Více relaxujte a odpočívejte. Jedině tak zjistíte, co je pro vás skutečně důležité.

Poslední dva týdny února vás budou povzbuzovat do riskování. Raději však sázejte na jistotu a bezpečí. Pečujte o všechno, co je vám drahé, upevňujte své vztahy. Buďte odvážní a věřte, že na nic nikdy nejste sami. Odevzdejte zbytky svých strachů z nedostatku. Zaměřte svou pozornost na hojnost všeho druhu, buďte za ni vděčni a sdílejte ji s ostatním. Násobně se vám to vrátí.

Kozorozi,

pro vás je tu varování- čekají vás dramatické změny. Nic nezůstane stejné jako dřív. Nahromaděný stres nebo zmatek vyústí v pořádný výbuch. Vše proběhne nečekaně a velmi rychle. Moc dobře vám z toho nebude. Berte to jako velkou životní lekci. Teprve, až se vše zklidní, pak to budete moci celé pochopit a porozumíte i příčině toho všeho. Zmírnit celý stav můžete tím, že se budete zaměřovat na drobné životní úspěchy a vše, co se daří a působí vám radost. Tyto drobné střípky se dají složit do jednoho celku a vaše prosperita začne získávat realitu ve hmotě.

Věřte, že realita, kterou prožíváte, je tvořena vašimi vlastními pocity, myšlenkami i názory. Tím vším ztělesňujete svou vnitřní energii, tu vysíláte ven, a také se vrací. Vše čím jste, se vám odrazí do hmoty. Jste si vědomi svých myšlenek? Jakého druhu jsou? Buďte pozitivní a očekávejte skutečné zázraky. Důvěřujte a s láskou pečujte o důvěru k sobě samotným i k druhým. Obnovíte tak svou životní sílu a prozáříte své dny.

Vodnáři,

zachovejte klid, nenechte emoce, které s vámi doslova cloumají, aby vás převálcovaly. Zachovejte chladnou hlavu a nebuďte impulzivní, i kdybyste měli dojem, že se proti vám spikl snad celý svět.  Věřte, že násilím ničeho nedosáhnete. Nenabádám vás ani ke zbytečné podezíravosti, jen si dejte pozor na to, komu můžete důvěřovat a komu ne (někdo vás může svést na scestí). Započněte proces sebezkoumání, dovede vás hlouběji k vám samotným. Pozorujte se a staňte se vědomým průzkumníkem.

Ve druhé části měsíce budete potřebovat ještě více klidu, nejlépe přímo samotu. Vyprázdněte svou mysl od povrchních myšlenek a nechte ticho prostoupit celou vaší duší. Je to období vědomého ústupu, proto se nesnažte jakkoliv se prosazovat. Když načerpáte tolik potřebnou energii, pak se mnoho věcí vyřeší téměř samo. Vraťte se i ke své vnímavosti a citlivosti. Vlastní intuice vám dá daleko víc než tisíc rad lidí kolem vás.

Ryby,

připravte se na vzrušující období. Očekávejte jen to nejlepší. Pokud vás něco trápilo, chystá se změna k lepšímu. Najdete kolem sebe mnoho lidí, kteří vám ochotně nabídnou svou pomoc, nebojte se o ni požádat. Otevírají se vám nové příležitosti, je to nejlepší doba proto, abyste se předvedli. Máte za sebou dlouhý čas, kdy jste absolutně nešetřili svou energií. Změňte to. Rozmyslete si, kam tuto drahocennou životní sílu budete investovat. Dobijte si vlastní baterky a tolik se nerozdávejte. Vy sami musíte pro sebe na prvním místě.

K dosažení toho, co hledáte, máte všechno, co potřebujete. Vaše moudrost vám pomůže rozpoznat pasti i známá schémata, kterým se chcete vyhnout. Nyní víte přesně- kde jste, co chcete, jak toho dosáhnout i jaké „spojence“ povolat. Nemůžete udělat chybu. Nezapomínejte na péči o sebe samotné. Nastolte rovnováhu mezi přijímáním a dáváním. Udělejte něco, co vás baví, překvapte někoho nebo si něčím udělejte radost.

 

S láskou Dana Chara

PS: Máte už svůj eBook s výklady na celý rok 2019, a to zdarma? Pokud ne, stáhnout si jej můžete zde.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také