Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karetní poselství na ÚNOR 2019
vložila 31.1.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karetní poselství na ÚNOR 2019

V prvních dnech nového měsíce bude ještě doznívat energie z konce ledna. Není vhodné dělat unáhlené závěry a spěchat na cokoliv. Ještě na chvíli odložte své plány a vše si detailně promyslete. Pokud to neuděláte, tak hrozí to, že se špatně rozhodnete či se na rozcestí vydáte delší trasou. Očekávat můžete i všelijaké průtahy a nečekané komplikace. Buďte opatrnější, to platí i zaručené tipy od „přátel“. Nepodléhejte stresu a nenechte se ponořit do atmosféry plné zmatku a pochybností.

Tady a teď

Jste pod tlakem a nevíte, jak vniklou situaci vyřešit? Věřte, že na nic nemusíte být sami. Stačí se překonat a říct si o pomoc. Není na tom nic špatného, právě naopak. Můžete tím vyjádřit svou sílu, stres opadne a otevře se vám nový úhel pohledu na celou situaci, lidi i vztahy. Ať už se děje cokoliv, do minulosti se můžete podívat na nádherné chvíle nebo ji navštívit pro poučení, a budoucnost ještě nemá přesné umístění, proto můžete jen kráčet určitým směrem, nic víc. Důležité je vědět, že nyní je vaší jedinou realitou přítomnost. Jste tady a teď. Kouzlo přítomného okamžiku zasáhne daleko dál, než dohlédne vaše srdce nebo duše.

Pohoda, klídek a péče o sebe

Tento měsíc budete mít tendence být poněkud netrpěliví a všechno budete chtít vědět (umět, znát) hned. Zpomalte, vyčkávejte. Vše poběží opět hladce, když do svého života zařadíte pravidelnost. Dejte všemu řád a systém, zaveďte si nové rituály (nebo pravidelně používejte ty své, osvědčené). Všechny odpovědi, které hledáte, najdete ve svém nitru. Více odpočívejte. Choďte dřív spát. Pak vám žádný důležitý detail neunikne. Klíčem ke všemu je jasnost a transparentnost.

Celkově se věnujte více sami sobě, a to včetně sexu. Ano, i sexuální energie je jednou ze základních zdrojů vaší životní síly. Stačí si dovolit ji volně prožívat a dát jít jí průchod. Uvidíte, kolik energie najednou v sobě najdete. Sdílejte ji s partnerem nebo sami se sebou. Nejen, že si takto uvolní své emoční bloky, ale také prospějete svému tělu, a budete se cítit mnohem lépe (krásnější i zdravější). Když se naučíte rozpoznávat jazyk svého vlastního těla, budete tak moci dešifrovat mnohem více i u druhých.

Radost, štěstí i dobrodružství

Druhá polovina měsíce slibujete více štěstí a radosti. Vše, co jste rozjeli (práci, projekty, vztahy), bude vzkvétat a prosperovat. Více se budete usmívat, a proto se budete i vypadat skvěle. A také se tak cítit. Vstřebejte do sebe plnými doušky nově nabitou sebedůvěru.  Bude to velmi plodné období (ve všech směrech). Věnujte pozornost svým snům a přáním. I vaše touha funguje jako neskutečný motor. Obklopte se vším, co vás podporuje, váš úspěch je tady!

Ve vašem životě se objeví příležitosti a možnosti, na které se nebudete cítit připraveni. Nebojte se a vstupte do neznámých vod a teritorií, rozhodně se to vyplatí. Máte pocit, že by to bylo nepředvídatelné, nebezpečné či riskantní? Možná trochu ano, ale proč někdy neudělat něco bláznivého? Není se čeho obávat, jste v bezpečí. Udělejte pomyslný krok do neznáma. Buďte těmi, kdo tvoří cesty a ne těmi, kdo je hledají. Konec února přeje odvážným.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také